Bir yerde okumuştum zararsız bir stereoid vardı sanki

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ısıda tarafından 5 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ısıda

ısıda Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Şimdi bu steroidleri amatör olarak kullandığımizda başımıza ne geleceği belli
    Ama bir yerde okumuştum adını unuttum zararı nerdeyse hiç yokmuş bı tane steroidin adamın satma gibi bir amacida yoktu kullanmayın bu işin sonu yok diyordu
    Sarm değil
    Böyle bir şey gerçekten var mıdır

2. DamienDuff

DamienDuff Üye

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    53
    Steroid dediğimiz şey tek seferlik bir olay değil. Zaten öyle olsa herkes kullanır... Bir tane sigara, veya bir paket sigara, hadi bir paketi de geçtim, bir yıl boyunca sigara içtin diye akciğer kanseri olmuyorsun. Uzun uzun yıllar boyunca içtikçe zararını yavaş yavaş topluyorsun bünyende.

Bugün gidip vücuduna testo vurduğunda ne direkt kalp krizi, böbrek yetmezliği, karaciğer iflası, kısırlık, ereksiyon olamama vb problemlerle karşılaşmazsın. Ancak steroidlerden tam randıman alabilmek için bunu uzun bir süre boyunca yapman ve belli aralıklarla tekrarlaman gerekir ki işte buna da "kür" denir zaten. Küre girdim vs derler...

Haliyle uzun vadede ve bilinçsiz bir şekilde kullanıldığında elbetteki her türlü zararını görürsünüz.

Hollywood aktörleri yeri geldiğinde kullanıyor mu? Evet. Ancak o adamlar milyon dolarlık adamlar, o adamların antrenörü, aşçısı, doktoru her şeyi onların hizmetinde. Elit seviye bodybuilderların bile erişemeyeceği lükse ve her türlü imkana sahipler. Aynı zamanda filmden filme, en fazla birkaç kez küre girdikleri için de neredeyse hiç zarar görmeden bu süreci atlatırlar. Brad Pitt veya Hugh Jackman gibi.

Merdiven altında Hüseyin abiden satın alacağın ilaçlarla ve pct zamanı devlet hastanesi kapılarında sıra bekleyerek, üstelik bu işi de kafanıza göre yaparak veya gene Hüseyin abinizden alacağınız tavsiyelerle yapacağınızı da hesaba katarsak, bu süreçten zarar görmeden çıkmanız mümkün değildir. Hadi çıktınız, tekrar tekrar küre gireceğiniz için, eninde sonunda o fren bir yerde patlar, duvara da toslarsınız.

ulaire, ahmet377 ve avni bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş