Bir Yıl Aradan Sonra Yeniden Başladım Ama

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Valentine tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Valentine

Valentine Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba öncelikle 1 yıl önce yaklaşık olarak 3 ay boyunca vücut çalıştım ve bazı nedenlerden dolayı ara verdim.

Spora yeniden bench presste en son bıraktığımın 8 kilo altıda yani 37 kilo çektim ve bir haftadır kollarımda hiç yaşamadıım bir ağrı var kaslarım acayi şişti

bir hafta dinlenmeme rağmen şu anda bench presste 20 kilo basarkan bile 8. tekrarda zorlanıyorum bıraktığımın 25 kilo altındayım.

bu durum normalmidir yorumlarınızı bekliyorum

2. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    bana sorarsan gereksiz yere kendine yüklenmişsin ve bunun sonucu olarak tendon dediğimiz kasların kemiğe tutunduğu noktalardaki zorlanma sonucu böyle bir durum ortaya çıkmış. eğer ilgili kaslarda şiddetli ağrı devam ediyorsa kesinlikle bir süre dinlen. sonrasında ilk 2 hafta çok hafta çok hafif kilolarla antrenman ve esneme hareketleri yaparak vücudunu alıştır bu süre sonunda yavaş yavaş kilo arttırımına gidebilirsin ama yine abartmadan. 1 ay bittikten sonra kaslar yeni duruma alışacak direnç artacaktır.

geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş