Bir Süre Sonra Bırakmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kaos4 tarafından 25 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kaos4

kaos4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1.80 boy 84 kiloyum tahmin edebileceğiniz gibi karsınızda rocky yerine bir çaylak duruyor. Sorum ise su 1 ayda 90 dan 85 e dustum hızlı bir şekilde kilo vermenin zararlı oldugunu ve geri donusunun daha efsanevi oldugunu duydugum için kardiyoyu azaltıp vücudu formda tutmaya çalıstım bu sırada çokda kasmadan bölgesel antrenmanlar yaptım ama antrenorumun sağlamlığındanmıdır bilinmez iyi bir kol yaptım bacaklar sıkılaştı göğsler şekillendi falan . öğrenci adam oldugum için pazartesi salı çarsamba gibi stabil bir programım yok hafta içinde kimi zaman 3 kimi zaman 4 gun gidiyorum bazı haftalarda ise gidemiyorum .Gittiğim günlerde ise sıra olarak ilk gun omuz sırt sonraki gidişimde kol bacak sonraki gidişimde göğüs kanat ve her gidişimde mide sonra tekrar . Fakat seneye öss denen meretle içli dışlı olucam bu yuzden salondan ayrılmam gerekicek hatta salonu bırakın temel ihtiyaçlar dısında ders basından kalkmam diye dusunuyorum . Belki arada maç yaparım . Sporu bıraktığım bu sürede acabai yag bağlamaya musait olan vucudum asırı şeker tüketimimle birlikte yaptığım kaslarıda yaga dondurup kotu bir goruntu olustururmu ? Bunu engellemek için tavsiye edebiliceğiniz bir şey varmı kısa süreli ev egzersizleri gibi .

Son düzenleme: 25 Nisan 2012
  2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Cevabın sorunun içinde, aşırı şeker tüketimi demişsin. Aşırı şeker tüketimi spor yaparken bile yağlandırır.
    Beslenmeni bir düzene sokar, şeker alımını minimuma düşürürsen pek problemin olmaz.

Sayfayı Paylaş