Bir Program Yapıcam Yazılımcıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ertem_crazy tarafından 23 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ertem_crazy

ertem_crazy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar ben yazılımcıyım herşeyimin düzenli olmasını severim.Şu zaman'a kadar hep bilgisayar başında geçirdim hayatımı 23 yaşındayım 175 boy 60 kiloyum..

Body'e başlamak istiyorum fakat ne yapıcağımı hareketlerı ne kadarlık süreyle yapıcağımı neler yiyeceğimi suplement konusu hakkında hiç bir bilgim yok diyebilirim..

Yaz sonu gibi body'e başlıyacam başlamadan önce bir windows programı yazmak istiyorum..

Mesela her ay vucut olculerımı gırebılecegım sonra haftanın hangı gunu hangı hareketleri yapacağım. o gün neler yemem gerektıgı kaç kalori almam gerektiği salonda kaç kilo basacağım gibisinden bir program hazırlamak istiyorum..

Hem bu spora yeni giren arkadaşlar için bilgilerini kayd edecegı profesyonel bir vucut gelıstırme aracı olmuş olur..

Mesela bugun 10 tane 50 kglık bench press bastım yarın ise otomatık olarak 10 tane 60 kg basacağımı gosteren bir program hazırlamak istiyorum..

Günlük kilo alma diyeti olarak bol karbonhidratlı yıyeceklerı yani size anlatmak ıstedıgım bir kitapta yazılanların hepsi bir sporcuya uyarlanmıs bır sekılde herseyı programıze eden bişe yapıp bu forumdakı arkadaşlara'da ucretsiz dağıtmayı dusunuyorum..

Yani 9 aylılk bir program olacak bu ve 9 ay gün gün neler yapılacağı yazılacak..

bu tür bir programda yardımcı olmak ısteyen bu konuda deneyımlı arkadaşların bilgilerine muhtacım diyebılırım..

Kendim bilgisizce oradan buradan okuduğum şeyleri yazarak doldurmak istemiyorum..

Dipnot:Konu yanlış yerde biliyorum.. Fakat üye fotografları forumun en cok ıncelenen bolumlerden bırı oldugu ıcın buraya açtım.Rahatsız olan arkadaşlar varsa konu silinebılır..

Programda Olacaklar...
    -İlk Başlanılan Gün Vucut resimleri çekilecek ve program içinde bunlar saklanacak. Moral motivasyon ıcın düşünüyorum
    -Haftada ortalama 4 gün salon'a gidilecek ve bu hergün ayrı ayrı nelerin yapılması gerektiği yazılacak.Yani siz programı o gun açtınız direk size bu gün neler yapmanız gerektiğini söyleyecek
    -Kilo almak isteyenler için ayrı kilo vermek isteyenler için ayrı program düzenlenecek
    -Tüm herşey bir düzen içinde gideceği için herkes programa uyumlu kalmak isteyecek.

daha Aklınıza gelebilecek bir sürü şey..

EnDipNot:Ben bir iki defa düzensiz başladım ve body'ı bıraktım.Eğer destek veren arkadaşlar olursa sevnırım..

2. cagdasniper

cagdasniper Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Konuda bilgili olduğum pek söylenemez ama projenizi tüm içtenliğimle destekliyorum. Böyle bir şeye yardım edilmesi gerekir. Faydalı olacağını düşünüyorum. Umarım istediğiniz bilgileri bulabilirsiniz. Başarılar...

3. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Sayın ertem_crazy ;

Öncelikle şunu belirtmek isterim hayal gücünüze hayran kaldım ben web tasarımdan anladığım için size pek yardımcı olamayacağım. Program ı tam anlıyamasamda umarım başarılı olursunuz.

Konunuzu dikakt çekmesi için üye fotoğrafları bölümüne açmanız yanlış birşey. Konu dışı bölümüne açmanız daha mantıklı olurdu ve daha çok dikkat çekerdi. Yöneticilerimiz tarafından büyük ihtimalle taşınacaktır.

4. Seloks

Seloks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben VB6 Kullanıcısıyım, çok iyi grafik yaparım. Veritabanından pek anlamıyorum. ancak size VB6 da Grafik olarak yardımcı olabilirim diye düşünüyorum...

5. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Burada böyle programcı arkadaşları görmek aslında bende web programcısı sayılırım ek olarak c# java bilgim vsde var.Ama konuyu açan arkadaşa şunu söylemek istiyorum.Bence hiç uğraşma.ha ölçülerini koyabileceğin günlük yaptıklarını loglayabileceğin bir program yazabilirsin eyvallah ama bilgisayarın verdiği akıl ile çalışmak yanlış olur.İnsan vücudu dinamiktir günü gününü tutmaz.

Sayfayı Paylaş