Bir kaç sorum var.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bayrams tarafından 14 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bayrams

bayrams Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamun aleykum,

18 yaşındayım boyum 1.63 69 kiloyum bu spor için uygun mu boyum? Daha yeni başladım ve ciddi anlamda bu sporu istiyorum. (Şampiyonluklar gibi)
    Koşarken alt bacağımın önündeki kasta yanma oluyor. Bu hamlığımdan dolayı mı yoksa esneme yapmıyorum ondan dolayı mı?
    Forumda ilerde sarkma olmaz, kasta küçülme oluyor deniyor fakat arnold schwarzenegger'in neden vücudu sarktı son gördüğüm fotosunda? Streoit kullandığı için mi? Bacağımda ki yanmaya ne yapabilirim, verimli koşamıyorum en büyük derdim bu ve ankarada bildiğiniz güzel bir vücut geliştirme salonu var mı? Beni şampiyonluklara hazırlayabilecek bir antrenör istiyorum :) Protein tozları karaciğerde probleme neden olur mu?

2. bayrams

bayrams Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ve arkadaşlar bel fıtığım var başlangıç düzeyinde, bu spor iyiye mi götürür yoksa kötüye mi? ve vücut geliştikçe güç artar mı?

3. Mr X

Mr X Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Bel fitigi hakkinda bilgim yokda sarkma konusunu dusunme bence bu ayni seye benziyor ben evlenecegim ama ilerde bosanirsam ne olur gibi biraz sacma benzetme oldu ama neyse bu arada sampiyonluk isteme bence bos hayal olur o boy ve o kiloda hele hele bu kadar az bilgiyle

columbu bunu beğendi.
  4. bayrams

bayrams Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ederim de boy önemli mi bu sporda? Kiloyu niye önemsediniz merak ediyorum sonuçta verebilirim bu kiloları ve 1 haftada 1 kilo verdim.

5. Mr X

Mr X Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Fitness model olmak bile en azindan 180 boy ister , tamam belki mr olimplarda boy siniri daha dusuk ama durust konusmak gerekirse mr olimpyada olucak halin yok bu yuzden bos hayallere kapilma derim ayrica sorun kilonun cok olmasi degil az olmasi :) yaglari yakacaksinda kas kutlesi ekleyeceksinde kolay is degil sonuc olarak saglik ve guzel gorunus icin yap ama sampiyonluk hayallerine fazla kapilma derim

6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş