bir kaç sorum olucak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve golddeno tarafından 7 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    1. sorum üst göğüsle ilgili evde çalıştığım için üst göğüsle sadece ayaklar yukarıda şınav yapıyorum ama bir hareket daha koymak istiyorum bir barfiks tutuşu var adını bilmiyorum ama arnold incline ile bunu süper set olarak yapıyormuş o hareketi söylermisiniz
    2. sorum alt göğüs ile ilgili ben alt göğüs için iki sandalye arasında şınav yapıyorum yani bir elim bir sandalyede diğeri öbür sandalyede ama dips değil bilmem anlatabildimmi sırtıma yük alarak yapıyorum 3 set 8 8 6 diye gidiyor ama sonraki gün alt göğüsümde herhangi bir ağrı hissetmiyorum neden acaba
    3. sorum ise bench dips ile ilgili bench dipsi bazıları ayaklarını yüksek bir yere koyarak pressliyor bunun normal bench dipsten farkı nedir ?

2. Deliammo

Deliammo Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    3 soruna 1 cevap. Body salonuna git :)

3. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    maddi imkanları yetmiyor olabilir ya da zaman kısıtlaması yaşıyor olabilir arkadaş.
    tabi ki ben de eğer imkanın varsa saloan gitmeni öneririm.

1-)üst göğüs için ayrıca 2 hareket koyabilirsin
    incline dumbell press ve incline dumbell fly
    2-)sürekli ağrı hissedeceksin diye bir kaide yok.ama genel olarak çalıştırılan bölge ertesi gün ufak bi ağrımaya maruz kalır bu sende yoksa.3x 8 8 6 olan tekrar sayını 4x 12 12 10 10 yapmayı dene
    3-)o bahsettiğin arka kol için.ayakaları bi yere uzatıp ellerim kıçın hemen yan tarafına koyup kıçı yere kadar değdirmek triceps hareketidir.normal dips ile alakası yoktur.

4. Deliammo

Deliammo Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Kusura bakma bayım bizim burada salonlar aylık 30 35 lira sizin oralardaki fiyatları bilemem maddi imkan diyorsun da.
    Küçük bir programla salonda yarım saat 1 saat harcayarak daha güzel şeyler ortaya çıkarabilirsin . Evde de aynı süreyi harcarsın eminim.
    Eğer istek varsa imkanda vardır buda son sözüm.

5. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    sizin orayla arkadaşın ora bir mi?
    ben de spor salonuna gitmesini önerdim dikkatli okursan yazdıklarımı.
    ama belki arkadaş daha küçük kasları alıştırmak için sordu.nereden bilebiliriz ki?:)

golddeno bunu beğendi.
  6. Deliammo

Deliammo Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Okudum okudum :) Söylemesi lazım işte biz konuşuyoruz ondan cevap gelmiyor :)

golddeno bunu beğendi.
  7. golddeno

golddeno Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kusura bakmayın ama ben body salonuna karşıyım he daha önce gittimmi gittim yani maddi imkanlarımdan falan değil street workout daha güzel bana göre tabiki bu benim fikrim kimsyede demem zaten niye salona gidiyorsun diye herneyse cevaplar için teşekkürler

---------- Post added at 14:26 ---------- Previous post was at 14:24 ----------

birde dumbbell falanda kullanmıyorum o yüzden o dediğim hareketi söylerseniz sevinirim ?

8. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    35 lira salon ha ahahaha ne sansısız bizim burda en kötüsü 100 tl den başlıyor

Sayfayı Paylaş