Bir Haftada Yağ Yakmak?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve aaalperalperrr tarafından 19 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aaalperalperrr

aaalperalperrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    1 haftalık bir boşluğum var. Bu boşlukta yağ yakmam mümkün müdür? Nasıl bir yol izlemem gerek yağ yakmam için?
    Sabah 7 de kalkıp kahvaltı etmeyip saat 16 ya kadar sadece 2.5 lt su içip antrenmana gidip ağırlık+fitness yapmayı düşünüyorum.
    Antrenmandan sonra protein tozu. Bundan 30 dk sonra protein ve karb içeren öğün. Yatmadan 2-3 saat önce de protein içeren öğün tuketsem sizce ise yarar mı?

2. omer_celik

omer_celik Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Amacın yağ yakmak mı yoksa hastanelik olmak mı? Dostum sağlıksız bir şekilde yapmış olursun ve bu yüzden kas kaybı görülür. 3 öğün ve 2-3 ara öğün ekle sakin uzun süre aç kalma.

3. aaalperalperrr

aaalperalperrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Ne alaka uzun sure aç kalmak? İntermittent Fasting hastanelik mi ediyor insanı? Ya da oruc tutunca hastanelik mi oluyorsun?

4. omer_celik

omer_celik Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Şimdi sen vardık+ağırlık çalışması yapmayı düşünüyorsun saat 7 de kalk 16 ya kadar aç kal 9 saat birde 7 saat uyduğunu uyumadan önce yemek yedigini varsayalım yani 16 saat aç kalıyorsun yani oruç tutmak da bu kadar ediyor. Oruç tutarken insan kendini bu kadar zorlamaz Max gücünü kullanmaz ve iyi verimde alamazsın bilemem anlatabildim mi? Belki daha iyi bilenler vardır açıklarlar sana.

5. aaalperalperrr

aaalperalperrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    O bahdettigin 9 saat ben okulda oluyorum. Ne yiyeceğim? Hamburger mi, tost mu? Aç kalmak en iyisi o şartlarda.

6. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim adama kızıyorsun tavsiyelerini beğenmiyorsun da senin de çok bilgili olduğunu düşünmüyorum. Öncelikle 1 haftada yakmak ne ? Ne kadar yağ oranın var hedefin ne ? Bir haftada yakmak derken yağ yakmaya giriş 1 haftada başlamıyor yarın da yağ yakabilirsin. Vücudundan çıkan, vücuduna girenden fazlaysa yağ yakarsın genel olarak. Ayrıca kahvaltı işinde de akşamdan yumurta haşlayıp sabah yiyebilirsin.

7. aaalperalperrr

aaalperalperrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    1 haftalık boşluğum var ve bu 1 hafta boyunca diyet uygulayabilirim. Yağ oranım çok düşük zaten.

Sayfayı Paylaş