1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bir Gelişimin Öyküsü (1.5 Sene) - Pump -

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Pump Forever tarafından 9 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 99 üye.
  1. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Ben de başlığın güncellendiğini görünce Pump_forever foruma döndü sandım.
    stonebabybody, amacını anlayamadım ben, pump_forever ile mukayese mi edelim seni.

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    aslan stonebabybody çok güzel olmuş stüdyodamı çekildin fotorafı

3. trabzon61

trabzon61 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yalnız kollar 44 gibi durmuyor son resmde ancak 40 gibi

4. hormonlupatates

hormonlupatates Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    trabzon 61 e katılıyorum.pozdanda öyle görünüyor olabilir ama gerçektende 44 gibi durmuyor.

trabzon61 bunu beğendi.
  5. trabzon61

trabzon61 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bana katılanlar daha artacak

6. bitirim***

bitirim*** Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    evet bencede 44 yok ol kollar zaten 18 ayda nasıl okadr kol yapılabılırkı

7. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    ben yannış anlamışım yukardaki elemanın resmi için 44 imkansız 35 anca var demişdim. pump foreverin 44 vardır evet. adamın mezuralı resmide var hadi ona inanmkıyorsan akıllı olan adam orantılara takılarak biraz incelese anlar kaç olduğunu kesinlikle en kötü 43 vardır.

Son düzenleme: 11 Eylül 2009
    slymnasye bunu beğendi.
  8. trabzon61

trabzon61 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    18 ayda maksimm suplement destegi ile ki bu kadar yagsız ve ince belli oldugunda düşünürsek 33-34 cm başalrsa 39-40 çıkılablr maksimum

9. trabzon61

trabzon61 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    mezureli fotograf varmış:d mezure de ben size 60 cm yapıp fotograf çekebilirm. ayrıca 155 kilo bench press basıyorm demiş arkadaş.bu daha da imkansız

10. bitirim***

bitirim*** Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    kı resımdekı adam cok ırı cok guclu bırıne hıc benzemıyor sankı 70-75 kılo bıde mesela demıs 150 kılo bench dıye ben ınanmadım vıdeosunu koyabılırse cok memnun oluruz

11. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    stonebabybody'nin gelişimi ile ilgili yorumları bu başlıkta yapmayınız.

Bu başlıkta sadece başlığı açan üyenin gelişimi ile ilgili yorumlar ve tartışmalar yapılacaktır.

Normalde başlığı açan üyelerin forumda aktif olmaması başlıkların kilitlenmesi için bir nedendir, ancak bu başlık birçok sporcuya örnek olmakta, başlığı açan üyenin gelişimi ve tecrübeleri üyelere yol gösterebilmektedir.

O nedenle başlığın kilitlenmemesi forumun yararınadır.
    Tabi ki başlık altında yapıcı sohbetlerin devam etmesi kaydıyla..

12. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz Pump Forever foruma en son ne zaman girmiş siz neyi ispatlamaya çalışıosunuz Allah aşkına vardır ya da yoktur ki bence vardır.

Ölçülere bu kadar takılmanın da bir anlamı yok adam öyle ya da böyle süper bir vucut yapmış sizde burda yokturun kavgasını yapıyorsunuz.Bütün olarak baksanıza vucuda.

Kaçımız bu kadar estetik bir vücuda sahibizde adamı taşlıyoruz.Egolarımizi şisirmeyi bir tarafa bırakalım lütfen.

İyi çalışmalar dilerim.

jarhead bunu beğendi.
  13. trabzon61

trabzon61 Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    evet örnek olmak gerek ama sallamadan

14. bitirim***

bitirim*** Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ben pump foreverın vucuduna bırsey demedım zaten kolu yok dedım o kadar benım yanı tebrık etmeyı unutmusuz o ayrı bu yuzden ozur dılerım sımdı tebrık edıyorum

15. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Gerçekten 1.5 yıl için süper, daha da motivasyon oldu biizm için, bunun için de ayrıca sağol.
    Ama bir şeye takıldım 10. aydaki hali, 18. aydakinden daha iyi gibi geldi bana, hacim olarak.

16. Phobos

Phobos Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Tebrikler ! gerçekten başarılı bir vücut.benim fikrim hacim olarak bundan öteye geçme.tabi istekler farklıdır.şuan gayet fit bir vücudun var,böyle bırakırsan korumasıda kolay olur

17. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    sımdı baslıkta sacmalık almıs basını gıdıyor ya arkadaslar ınsan baslıga yorum yapmadan bıraz ınceler pump karasanla ve blıtzle antrenman ypmıs bırı ve karasan gıbı bır yorumcudan tam puan almıs bırıdır

ben mezurayla 60kol yaprım dıyen arkadasa bol sans dılıyorum cunku kendısının o ıste gercekten sansa ıhtıyacı var

bırıde demıskı en fazla 40 vardır dıye adam 95 kılo ve 40 kol var dıyen adam zaten resınlere bakmadan dırek mesaj yazmıstır

oburude tutmus demıskı 18 ayda nasıl 44 kol yaoılır dıye emın ol yapılır ve bence daha ıyısıde kursuz yapılabılır

bırıde tutmus resmını koymus ben 6 ayda yaptım dıye bellıkı pumpla kıyaslanmak ıstemıs ama pump baslıgı en buyuk benım yarısalım dıye acmamıs kı kendı resımlerıne yorum ıcın acmıs o resım koyan arkadasada basrılar dılıyorum pumpla kıyaslanmak ıstemek bıle balsı basına bır cesarettır bence

bırıde demıs kı o gogusle 150 kılo basılmaz dıye evet o gogusle emın ol 150 basılır zaten adamın kutlesı o kasın nasıl agırlıga doydugu bunu kanıtlıyor bıraz dıkkatlı olan bunu gorur evet pumptan daha hafıf calısıp ondan buyuk gogusu olan vardır man emın olun pumpun goguslerı gıbı deyım yerındeyse kaya gıbı duramaz duramaz

ve son soz olark umarım pump bu spora devam edıyordur ve su anda daha ıyı bır yerdedır ve umarım yakın zamanda cok daha ıytı fotolarıyla bıze surprız yapar

18. bitirim***

bitirim*** Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    soyledıklerının cogunu ben soyledım sezeryzl ama bunların benım gorusum oldugunu soyledım resımlere de bakmıstım belkı bana oyle geldı zaten yazarken soyledıklerımın 'bana gore' oldugunu belırttım ama ben bırseyden cok rahatsız oluyorum burda bazı arkadasların sankı spor otorıtesıymıs gıbı bızım mesajlarımıza ıgneleyıcı bır uslupla yazı yazması. Ne kadar cok bılgıye sahıp olunursa olunsun bızım gorusumuz yanlıs bıle olsa neden yanlıs oldugunu bıze anlatılması ve ondan sonra hatamızın duzeltılmesı bızım aynı hatayı tekrarlamamıza sebep olur bır resımden sen nasıl o agırlıgı kaldırabılecegını cıkartıyorsan bende kaldıramayacagı fıkrıne ulasırım tabı sen neden kaldıracagını bana ogretmezsen bende bu fıkırde sabıt kalırım bunun sonucundada forumun asıl amacı olan bılgı paylasımı gerceklesmemiş ve forum tartışma amaçlı kullanılmış olur tabı bunlar yıne (benim fikirlerim).

19. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    bitirim, şimdi söylediklerinde haklı olduğun yerler var tabiiki. ama olay şundan kaynaklanıyor. pump forever adlı üyemizin gelişimini bu sitede herkes görmüşdür. pump forever diye yazarsanız ilk başlığındaki resimlerinide görebilirsiniz. şimdi pump forever herşeyini yazmış buraya idmanlarını,beslenme programını, uyku düzenini, supplement alımını ve daha birçok faydalı bilgi vermiş ve gelişimini hep beraber takip etmişiz görmüşüz. şimdi insanın kafasında otomatikman şu canlanıyor; ya adamın noktası noktasına gelişimi burada bende bunun gibi yaparsam böyle olabilirim. adamın yaptıkları kesinlikle doğrudurki bunu resimlerdende görebiliyoruz düşüncesi hakimki bu yanlış birşey değil evet herkes keşke buna uyabilse. o zaman gelişim kaçınılmaz olur. yani foto var gelişimi görüyoruz adamın yanında olmasanda aaa basar abi diyorsun. ama sana şu yönden hak veriyorum bu sitede o var. daha önce yazını görmüşdüm bicepsleri kaç kg ile çalışdırıyorsunuz bölümünde. sen o kadar basamassın edemezsin diyenler var. bizde bu sporda gelişmiş insanlarız ve ne yapılması gerektiğini az çok biliyoruz. ama foton olmadığı için bazı üyeler bu değerlere inanmıyor olabilir. hmm onlarında haklı olduğu konular var adam 3 ay spor yapıyor 60 kg barbell yapıyorum diyor. bu da birçok üyenin aynı hesaba konulmasına neden olabiliyor bazen. bu konuda sana hak veriyorum. kimin ne olduğunu bilmeden yorum yazmak mantık dışıdır. sırf resimleri yok diye bazı üyelerin aa sen bu kadar basamazsın denmesi çok yanlışdır. burası sanal ortam birbirimizin resmini onu geçdim deneyimini tecrübesini görmeden, bilmeden yorum yapmak olmaz. insanın kafasında şu oluşuyor buna eminim o yorumlarda ondan yazılıyor bazıları arada kaynıyor işde. adam yeni üye olmuş direk o başlığa giripte ben 65 kg barbell çalışıyorum deyince abez kaçıyor ama bu adam siteye yeni üye olmuş spora belki yıllarını vermiş bir adam. bu konuda pek yorum yapmak mantıklı gelmiyor bu yüzden. kimsenin bastığı kilo kimsenin adelesini geliştirmeyeceği için bu konulara girmesek daha iyi okuyup geçiceksin. bu arada pump forever da bu sitede bir çok gencin görüpte spora başlamasını sağlayan bir üyedir. ne kadar artık forumda aktif olmasada.

xlygan ve slymnasye bunu beğendi.
  20. bitirim***

bitirim*** Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bana hak verdiğin için teşekür ederim jarhead ama senınde dedıgın gıbı ınsanın spor gecmişi forumdakı uyelık suresı ve resımının olup olmamasıyla karşılştırılmamalı bence

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş