Bir çok konuda yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kassız:) tarafından 12 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kassız:)

kassız:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım inşallah iyi vakit geçiririm.
    kilo:55
    boy:170
    ben 2 aydır falan düzensiz olarak günde 100 civarı mekik çekiyorum.Ve 15 gündürde 2 kiloluk (ayarlanabilir) dambılla 30 sağ 30 sol kol 60 lık üç set olarak 3 biseps ve 1 omuz hareketini düzenli olarak yapıyorum. Size sorum 4 kiloya (bir üst en az 4 oluyor dambıl) ne zaman geçebilirim ve önerdiğiniz hareketler nelerdir . Mayıs gibi salona gitmek istiyorum. Bu arada gunde 60 squat yapmaya başladım , bacaklarımı çalıştırdığı için boyumun uzamasına etkisi olurmu, yada yaşım küçük olduğu için bi etkisi olurmu. Son olarakta spor yaptığım için 60 kg ya çıkmak istiyorum , çıkmalımıyım , nasıl çıkarım . Sorularımla sıkmış olabilirim , bu konudaki bilgisizliğimden mazur görün.Yardımlarınızı bekliyorum

2. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    dumbelların kilosunu arttırıp arttırmamak sana bağlı yapabildiğin max. kapasitede yapmalısın yani ağır çalışmalısın. squatıda galiba ağırlıksız yapıyorsun anladığım kadarıyla buda uzamanda herhangi bir sıkıntı yapmaz, kilo almak istiyorsanda karbonhidrat ağırlıklı ve protein ağırlıklı beslenmelisin ilk önce internet sitelerinden kalorini ölç ve ona göre beslen , beslenmene dikkat et temiz beslen.
    BOL ŞANS.

3. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş