Bioxcin

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Despo tarafından 13 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 50 üye.
  1. ikizler_83

ikizler_83 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci diyebiliriz...
    Yer:
    YaLoVa
    Durmak yok,Bioxcin'e devam:D Bioxcin'ciler nerede yahu,olumlu görüşler yok mu,o kadar satılan şampuanı koskoca forumda bu kadar az kişi mi kullanıyor:shock:

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Bioxcin'in pazarlamasını siz mi yapıyorsunuz?

ALPEREN, josef_1531 ve saydam bunu beğendi.
  3. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    şu an kel değilim ama 30 yaş civarında kel kalacağımı sanıyorum.çünkü babam da 30'unda kel olmuş :) bence başının yapısı düzgünse birisinin ,kellik yakışıyorsa hiç ellemesin.ama herhalde en kalıcı ve en çabuk sonuç veren yöntem saç ekimidir diye düşünüyorum.ne düşünüyorsunuz?

4. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Bir arkadaşım abisinin serumlarından birkaçtanesini sakal ve bıyıklarına uygulamıştı (Zaten sadece bıyığı çıkıyordu) Bence %100 artış olmuş. Çünkü hiç çıkmayan yerler 1 ay içerisinde çıkmaya başlamıştı.

5. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    sayın alperen bioxin kullanan biri olarak kesinlikle içeriğine bakmışsınızdır. hangi maddelerden oluşmakta ve artı yan etkisi varmı?

6. ikizler_83

ikizler_83 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci diyebiliriz...
    Yer:
    YaLoVa
    Yoo,hayır,niye?:)

7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    ben bioxcin şampuanını kullanıyorum saçımda çok az bir dökülme ve kepek vardı kullanmadan önce şimdi saçlarım daha sağlıklı ve hiç kepek yok bana göre faydalı bir ürün ancak herkesde aynı etkiyi göstermeyebilir

8. hondarslan

hondarslan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarım
    Yer:
    KONYA
    yılan yağı kullanıyorum arkadaşlar baya bi faydası var ben kullanmadan önce de kullananlardan tavsiye aldım ve yılan yağını tavsiye ederim bioxcin de uzun süre kullanmak lazım hemde maddi olarak yılan yağından ağır

9. blanket84

blanket84 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben pek bir etkisini görmedim... ama size tavsitem ısırgan otunu mikserde karıştırın sonra içne biraz tuz ve zeydinyağı dökün..sonra bir bezin arasına koyup (saçla direk temaz olmayacak) saçınıza masaj yaparak yedirin..sonra streç filmle kafanızı sarıp 20 dk bekleyin ve saçınızı yıkayın...inanılmaz değişimi göreceksiniz...

10. Denis

Denis Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Pek ümidim olmasada 2 aydır bioxcin şampuan ve serumu kullanıyorum. Doğrudur dökülmeyi durdurmaya başladı,bu konuda az da olsa başarılı. Ancak yeni saç oluşumu söylemi tamamen ticari bir söylemdir.

Yinede hiçbirşey yapmamaktan iyidir diyerek, kullanıyorum. Durumunuz müsait değilse kendinizi kasıp almanıza gerek olmadığını düşünüyorum. Mucizevi bir etki beklemeyin, yavaşlatsada er yada geç döküleceği kanısındayım.

11. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Benim berbere sordum geçenlerde.Kullananlar memnun değil demişti.Tavsiye etmedi o yüzden.

12. muration

muration Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muh
    Yer:
    istanbul
    Arkadaslar hepimiz eger dokulme irsi ise, bunu hicbir caresi olmadigini bilmiyor muyuz?

Piyasadaki tum urunler, yetersiz beslenme, stres, kotu bakim vs sebeplerden dolayi saclari dokulenler icin.

Hucrenin DNA'sinin icinde gelecegine dair her bilgi saklidir, bu sebeple eger o sac koku hucresi 30 yasinda olecek ve yenilenmeyecekse, bu size kalitimla gecmis ve karsi konulamaz bir durumdur.

Bu durum icin suclayabileceginiz tek merci, anne tarafindan aldiginiz Y kromozomudur. Babanin verdigi XX lerin sac koku DNA larinda etkisi olmadigi ispatlanmistir.

Saygilarimla

Malefice ve kaotik bunu beğendi.
  13. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    bioxcin şampuan tek başına yeterli olmuyor. tüpleriyle birlikte kullanılması gerekir. ben 1 kutu bitirdim. gerçekten çok etkili. dökülme inanılmaz yavaşladı.

14. EyeOfTheTiger

EyeOfTheTiger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4 5 ay önce başladım. ilk ay denediğimde saçlarım için çok faydasını gördüm ve tüpleriyle birlikte kullanmaya devam ettim ( kullanmalıydım çünkü saç uzatmaya karar vermiştim. Ve bilirsiniz , uzayan saça bakım yapılmassa *kırık mat vs* incelme , güçsüzleşme vb problemler ortaya çıkar. Bio dan çok memnunum ben. Saç dökülmelerimi %80e kadar indirdi.
    Diğer (yumuşatıcılı )şampuanlardan farklı olarak yıkayınca saçı adeta güçlü/iri kılıyor. Yumuşatmıyor. Hatta banyodan sonra taramassanız yandınız.Heleki birbirine girerse... (kısa saç için problem olmayacaktır.)
    Tüplerine gelince ilk ay içerisinde her gün 1 tüp idi. Masaj yaparak kafama yayıyordum geceden. (belli bir saat kalması gerekiyor) sabah ise şampuanı ile yıkıyordum. Düzenli şekilde kullandım 3-4 ay ve sonra tüpe gerek kalmadı.(Benim açımdan) Sadece şampuanını kullanmam yetiyor. Ne kepek ne de dökülme. Ama tabi bu benim saçım. Başkası da aynı üründen %80'nin içinde verim alacağı anlamına gelmiyor. Mmh , ve şu an saçım normalden biraz uzun.

muration arkadaşımızın dediği gibi de eğer dökülme kalıtsal ise yapılabilecekler kısıtlı... uzamana danışılmalı , dökülmeyi minimuma indirilme yolları denenmeli.

İyi forumlar.

Son düzenleme: 30 Nisan 2009
  15. pulsar35

pulsar35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    vıchy dercos kullandım bıoxcın samp.kullandım ....ben suan ıcın revıvogen'ı kullanmaya basladım ındırımde 2 buyuk tup cıkıyor bıde sampuan .. bısey soylemek ıcın bıraz daha kullanmak lazım...ama dıgerlerınden daha ıyı gıbı geldı bana..

16. CDROOM

CDROOM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende sıkı bir Bioxcin kullanıcısı olarak çok iyi sonuçlar elde ettiğimi söyleyebilirm arkadaşlar.Şampuan ve serumunu 6 aydır kullanıyorum.Saç dökülmem durdu saçlarım çok güzel oldu.Gerçekten çok başarılı bir ürün...

17. alpago

alpago Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Enteresan bi durum bioxini önerenler yeni üye olmuş 1 veya 2 mesajı olan üyeler... Çok ilginç.

Bu arada erkek tipi saç dökülmesine tek neden DHT hormonudur. Bunun için tek FDA onaylı ürün Minoxidil maddesi içeren ürünlerdir.

18. Sedif

Sedif Yeni Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    N/A
    Yer:
    C:/Windows
    Bu üründen 2 kutu ve 2 şampuan annem düzenli bi şekilde kullanıp bitirdi.

Sonuç; Kullandığı süre zarfında dökülmeyi kesti, 2 kutuluk kullanım dönemi bittikten sonra dökülmeler devam etti. Sanırım herkesde de aynı sonuç gözlemlenmiştir...

19. alonesmaug

alonesmaug Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Bixcini kullandım 19 yaşındayım ve hiçbir faydasını görmedim aksine saçlarımın dökülmesini hızlandırdı.Buradaki saç dökülmesinden yakınan arkadaşların %90 'ı erkek tipi genetik saç dökülmesinden yakınıyor.Her yöntemi araştırdım ve safsata olmayan sadece iki yol buldum.
    1-Propecia gibi ilaçlar erkeklik hormonundaki bir maddeyi bloke ediyor ve saç dökülmesi durma noktasına geliyor.Kesinlikle etkili ancak iktidarsızlığa yol açıyor ki bunu da kimse istemez herhalde.
    2-Benim ileride uygulamaya karar verdiğim en güvenilir ve kökten yöntem.SAÇ EKTİRMEK.Nano teknoloji kullanılarak doğla saçla birebir aynı duran saç ektirmek mümkün.Kökten çözüm.
    Malesef amcası, babası,dayısı kel olanlara tek çözüm ektirmek ya da kel kalmak gibi gözüküyor.Acı gerçekler.İlaçla olacak iş değil bunlar.Boşuna paranıza kıyıp kendinizi kandırmayın.İşe yarıyor diyen arkadaşlar ya bioxcinin kendi adamları ya da saç dökülme tipi vitaminsizlikten ya da çevresel faktörlerden kaynaklanıyor demektir.Ama çoğu erkeğin saçı hormonlar yüzünden dökülür.Bioxcin yalan.

20. alonesmaug

alonesmaug Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Annende işe yarar çünkü onda erkek tipi dökülme yok.Muhtemelen çevresel faktörlerden kaynaklanan bir dökülme.Ama şunu artık kabul edelim erkek tipi hormonal saç dökülmesinde hiçbir işe yaramaz,yarayamazduh.İşe yaraması için hormonları etkilemesi gerekir.

Sayfayı Paylaş