Bilgili birisi tavsiye verebilir mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mercuality34 tarafından 22 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mercuality34

mercuality34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebeci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar boy 1.80 Dün yağ oranımı ölçtürdüm %29.9 31kg yağ var 110.8 kg yim 2.5 haftadir stronglifts yapiyorum squat 55kg de kaldı salonda ki hocalar yanlis yaptigimi kardiyo yapmam gerektiğini söyledi sizin öneriniz nedir? Ve neler yapmalıyım kardiyo da bilgilendirir misiniz 30dk koşu 30dk bisiklet dedi hoca ama pek tatmin etmedi

2. Dracarys17

Dracarys17 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    strongliftse kesinlikle devam et olabildiğince güçlen.
    kardiyo yapmaya başlamalısın.
    kalori açığı varken güçlenmek çok kolay değildir ama yapabildiğin yere kadar diyelim artık.

3. Ömer Alken

Ömer Alken Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Hep böyle tipler olacaktır salonlarda;”Git kilo ver öyle ağırlık çalış”.Kilo vermek isteyen birçok kişiyle çalıştım ve neredeyse hepsine direkt ağırlık antrenmanları yaptırdım.Yol kesinlikl doğru.Kardiyo hep 2. Planda kalmalı.Stronglifts konusu tartışılabilir bence ama o da kişinin kendi tercihi

Despa bunu beğendi.
  4. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Arkadaş gerekli bilgiyi vermiş, Squat'a gelirsek bir form videosu at forum'a yorumlasınlar. Tekniği düzeltmek özellikle uzun vadede daha rahat ağırlık artışına destek veriyor.

Sayfayı Paylaş