Bilgilendirin lütfen!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ozan3555 tarafından 14 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ozan3555

Ozan3555 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Oncelikle selamin aleykum arkadaslar
    Yasim 17 boyum 1.84 kilom 70 yaklasik 1 aydir salona gidiyorum ve haftanin 4 günü 1-1.5-2 saat antreman yapiyorum ve vucutta yaglanma soz konusu ozellikle göğüs bölgemde sizce protein tozu kullansam faydasını yada zararini görürmüyüm. (Önerdiginiz bi marka varsa lutfen soyleyin)

2. hukukcu

hukukcu Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Protein tozu günlük protein ihtiyacını karsilayamadiginda takviye olarak alınır. Yağlanmaya çözüm olmaz hiçbir alakası yoktur. Vücut yağ oranını düşürürsen göğsündeki yağlardan kurtulmuş olursun.

Ozan3555 bunu beğendi.
  3. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    ilk olarak; 1,5 - 2 saat antrenman yapma.
    iki; Protein tozu ne alaka? Vücudunda o kadar rahatsız edici yağ varsa ilk önce beslenmene bak. Protein tozu sana yarardan çok zarar getirir şuan.

4. Ozan3555

Ozan3555 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Vucutta kas fazla olmadigi icin yaglanma olduğunu düşünüyorum bu yuzden protein tozu kullansam kas kutlesi artinca yag goruntusu gider mi bu acidan sordum.

5. hukukcu

hukukcu Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yok, alakası yok. Protein ağırlıklı beslen ve yağı mümkün olduğunca düşüm seviyede tut. Kaslar gelince yağlar gider, ya da yağlar kaslara çevrilir diye birşey yok yani ikisinin oluşumu birbirinden bağımsız.

6. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Hayır hiç gerek yok. Protein tozundaki soya ve şeker sana yaramaz şuan ihtiyacın yok.

Olabildiği kadar temiz ve saf beslen. İhtiyacın kadar yağ ve protein al, karbonhidratı 1 hafta ihtiyacın kadar al, hafta hafta yavaş yavaş düşür. O yaşta yağ ve proteinden kısma.

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  7. ozberkk

ozberkk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bence aldıgın karbonhidrat miltarına da dikkat et ya miktarı azalt ya da aynı karbonhidrat miktarı ile devam et ama antrenmanından sonra 20-30 dakika sıkı bir şekilde cardio yap

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş