Bileklerim cidden ince !! ve güçsüz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve AXEextive tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AXEextive

AXEextive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba yaş 15 2 ay sorna 16 olcam bilerkelerim yaşıtlarıma göre ince belki sadece 3 -5 ay bilek çalışmısımdır ama hiçbir gelişme göremedim üstüne bi okadarda güçsüz şinav çekiorum göğsüme tam pump girdi arıyor diyorum bilereklerim titriyor bırakmak zorunda kalıyorum ailemi sorarsanız en kötünü bileği tokmak gibi ama bende hiç bir şey hem gelişmiyor hem güçsüz hem ince zaten benim için ince olması bi problem deil sorun güç bi okadarda güçsüz sebebini ince olduğundan kaynaklandığını sanıyorum ama gögüslerim omuzlarım kolları bacaklarım cidden kuvvetli Sizce bu olaya bi çözüm varmı bilmem anlatabildimmi günlük 1litre süt içiyorum 2 senedir düzenli olarak benden kemikli biri ile karşılaşınca farkediyorum hemen kemik farkını onun gücü daha ağır basıyor oda okadar spor yapıp ter dökmeme yaşıma göre ağır kilolara girmememe ramen bu bana bayağı dert oldu arkadaşlar en azından nasıl güçleniceğimi söylerseniz sevinirim bilek konusunda onun dışında boş yere bilek kası geliştirme hareketlerini paylaşmayın hemen hemen hepsini biliyorum denedim yaptım düzenli olarak çalıştım ama çalışmayan biri bile farkı gömüyor o koyuor bana

Son düzenleme: 25 Ekim 2015
  2. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
  3. AXEextive

AXEextive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    umutsuz vaka :( genetik değişmiyor neysen osun fazlası deil extra çaba boşa

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ekim 2015
  4. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : bilek

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş