Bilek ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve doggetman tarafından 31 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 90 üye.
  1. Jagry

Jagry Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Akademisyen / Yrd. Doç. Dr.
    Yer:
    Trabzon / EU / Kastamonu
    Naturel misiniz? Yoksa steroid kuru vs yaptiniz mi? Yorum yapabilmek icin soruyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. SmtTrlk

SmtTrlk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben geçen sene temmuz ayında üst omuz çalıştıktan sonra barı indirirken sol bileğimin dış tarafını sakatlamıştım ve o zamandan beri antrenman yapamıyorum. 2 gün önce doktora gittim MR çekinmemi istedi ama bunun için 25km uzakta başka bir hastaneye sevk ettiler :)
    Sakatlık nedeniyle bileğimi tam çeviremediğim için dumbell barbell curl hareketi bicepse değil sanki hummer curl yapıyormuşum gibi brachioradialis kasına yük bindiriyor. Ayrıca bileğimi tamamen çevirmeye çalışırsam acımaya başlıyor. Tavsiyesi ve bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim...

3. hakuk

hakuk Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Elimi bilekten asagi ve yukari hakeret ettirince kütleme oluyor. Bunu yapmadigimda hareket kisiti oluyor. Ayrica sol bilegimin el ile baglanti yerindeki yuvarlak kemigi surekli kütleme ihtiyacim oluyor. Bu neden oluyor sizce.

4. muraxz

muraxz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
  5. aliberkoc

aliberkoc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba, aynı dertten müzdariptim yakın zaman önce. Curl yapamadım baya bir süre, ağırlıksız bile bileğimi çeviremiyordum fakat hummerda sıkıntı yoktu. Baktım iyileşeceği yok, önce iple hummer çalışır gibi en hafif kilo ile küçük büküş hareketleri yaptım üzerine 1 kg lıklarla olduğu kadar curl, ertesi hafta ip+ 2 kg.. diye diye 10 kg' a kadar yavaş yavaş çıktım. Şu an %90 geçti diyebilirim. Bir denemende fayda var, İnşallah çabuk iyileşirsin kardeşim..

Sayfayı Paylaş