Bigjoy AOL big ZMA kullanan var mı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve MrKaptanReisTR tarafından 12 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MrKaptanReisTR

MrKaptanReisTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba arkadaşlar, Abiler, Büyüme hormonu salınımını arttırmak için GH max alternatifi bir ürün arıyordum ve bigjoy'un aol ile zma karışımı yaptığı başlıktaki ürünü buldum ve bugün sipariş verdim, Acaba aranızda kullanan var mı, Nasıl bir etki aldı? Ürünün besin değerleri aşağıdaki gibi.

Servis miktarı 4 kapsül
    Aol 2:2:1
    Arjinin 1000mg
    Ornitin 1000mg
    Lizin 500mg
    ZMA matrix
    Magnezyum 200mg
    Çinko 14mg
    B6 9mg

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    büyüme hormonu ihtiyaç duyulmadığı müddetçe doktor tarafından gerekli görülmedikçe alınmamalı. ben hatırlıyorum seni sürekli gh-max ve alternatifi arıyorsun. yaşını da söylemiştin. çok gençti. büyüme hormonu kafaya göre alınmaz. fazla alınan büyüme hormonu bazı iç organlarda anormal büyüme yapabilir. endokrine git hormon takviyesine ihtiyaç var mı öğren. gereksiz hormon alımı ilerleyen zamanlarda sorun çıkaracaktır. aslında gh-max in ithalat yasaklamalarının sebeplerinden birisi de bu.

3. MrKaptanReisTR

MrKaptanReisTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Abicim öncelikle bwni düşündüğün için çok teşekkür ederim yalnız sen olayı çok yanlış anlamışsın, Benim aradığım şey büyüme hormonu değil o zaten steroide giriyor ben büyüme hormonu tetikleyicisi ürün arıyorum ne gh max nede konusunu açtığım ürünün içinde büyüme hormonu yok sadece arjinin ornitin ve lizin aminoasitlerinin karışımları var yani büyüme hormonunu tetiklerler.

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    benim demek istediğim şu aslında. vücudunda bir yetersizlik varsa bu tür takviyelere gir. ben olsam senin yerinde ki yaptım da gençken boyum uzamıyordu eksiklik çıktı takviye aldım boyum uzadı. o zamanlar yaşım 19 falandı. ona bakacak olursan bende demir eksikliği var. ama ne yapacam? gidecem doktora kan tahlili yaptıracam ne kadar eksikse o kadar kullanacam. neden? çünkü fazlası bana zararlı. benim demek istediğim şu; bunlar senin vücudunda var olabilir senin haberin olmayabilir. ama diyorsan bana karışmayın abicim... o zaman başka.

Sayfayı Paylaş