Bicepsler yardım.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve serhat2 tarafından 26 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. serhat2

serhat2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Ben 18 yaşındayım kollarımla ilgili bir sorunum var neredeyse her şeyim düzgün fakat ayda 1 cm tek büyüyor şimdi size neler yaptıklarımı anlatayım.Beslenmem sabahları 3 haşlanmış yumurta 1,5-2 bardak arası süt birazda karbonhidrat kaynaklı besin.Okuldan sonra kahvaltılık zeytin,peynir,domates,patates .Antrenmandan önce 1 ton balığı bimde satılan birazda ekmek.Antrenman sonrası yaklaşık 300 gr tavuk göğsü salata pirinç yada bulgur pilavı.Beslenmem böyle şimdi kol antrenmanına gelelim 4 set 10 tekrar barbell crul 4 set 10 tekrar scott crull dar tutuş 4 set 10 tekrar dumbell crul son hareket olarakta 2 set 8.8.8 tekrar süper set 8 tane barbell crul yarım kaldırış 8 tane karından göğse kadar yarım 8 tanede tam kaldırış antrenmanımda böyle fakat neden ayda 1 cm tek gelişiyor anlamadım.YAPACAĞINIZ HER YORUM BENİM İÇİN DEĞERLİDİR.SAYGILAR.

2. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ayda 1 cm gelişiyorsa daha ne istiyorsun 2-3 cm mi gelişmesini bekliyordun onu anlamadım birde kolun 2/3 triceps tir kolunun kalınlasmasını istiyorsan daha çok triceps önem vermelisin. 4 hareket bicepse çok fazla forumu araştırırsan bununla ilgili birsürü yazı var.

Sayfayı Paylaş