biceps'e 5 hareket girmek ne kadar doğru?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve playertwo tarafından 13 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Ben haftada 2 gün çalıştırıyorum bicepsi. 4 er hareket.

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    halaa inatla 6 hareketle bile gelişen var diyerek kendinize çıkış yolu yaratma çabanıza anlam veremiyorum.bende açık seçik şunu söylüyorum;6 hareketle ufak kasa ölçü aldırabilirim veya 5 hareketle pump etkisini anca hissediyorum diyen biri antrenman yapmakla hamallığı birbirine karıştırıyor demektir.birebir hiçbir olaya şahit olmadan bukadar extrem iddialarda bulunmak şehir efsanesi olarak yorumlanabilir.

TheSingleWolf bunu beğendi.
  3. playertwo

playertwo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Edirne
    RoNnie ColeMan - ReLenTLess video sunda biceps e 3 hareket giriyor, başlangıç yada orta seviyede bir adam için ne gerek var 5 harekete ?

4. Emrahbozoglu

Emrahbozoglu Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Tamam çok güzel hareketler var.Bu olsun bu da olsun bu da bu da derken şişiriosunuz programlarınızı. Bende isterim hareketlerin hepsini yapayım ama anlamı yok. Hafta içinde iki kol antrenmanı koyun yapmak istediğiniz hareketleri buraya yayın derim ben. Aslında bunun sebebi acelecilik. Bekleyin bi yaptığınız 3 -4 hareketi vucudunuz bi özümsesin. Baktınız şişti gelişti sonra diğer bölegeleri için değiştirin. Acelecilikten uzak durmak lazım.

5. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Ben biceps çalışmadan sırt çalışıyorum zaten sırt hareketlerini yaparken biceps de yardımcı kas grubu olarak çalışıyor.Biceps programımda :

Z Bar Curl 12.10.8
    Inc. Dumbell Curl 12.10.8
    Inc. Hummer Curl 12.10.8

6. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    benim arkadaşlarımda yanıma gelip 10 kg dambılla çalışırken dalga geçiyorlardı.Hızlı indirip kaldırırlardı. Ve dedikleri laf şu ''Ben 2 ayda senin kolundan daha büyük kol yaparım'' dedi bende ''ilk önce dambılı nasıl tutulup nasıl kaldırılıp nasıl bir hızla indirileceğini öğren sonra beni geçmeni düşünürüz'' dedim bozuldu gitti :)
    vücut geliştirme hammalık değil sanattır.thums: öyle çok ağırlığa yatıp erkeklik taslamak değil bu sporu devamlı yapmak önemlidir ;)

7. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    bencede 3 hareket ideal.
    ama kişi kendini tanıması ve ona göre strateji yapması önemli,bazılarının bicepsi daha fazla hareket isteyebilir.

8. alifurkan1

alifurkan1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    3 hareket yeter
    ilk 2 set 12şer tekrardan ısınma amaçlı son set 8 tekrarlık ağırlık ile gidebildiğin kadar
    barbel curl
    preacher curl
    incline hammer curl

Sayfayı Paylaş