biceps triceps

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gökhan8118 tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. gökhan8118

gökhan8118 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar .4 aydir vucut gelistirme ile ugrasiyorum ve bugun de forumumuza uye oldum :)
    Spora basladigimdan beri gercekten bu site cok yardimci oldu bircok yeni bilgi aldim fakat 4 aydir hala oturtamadigim duzenim konusunda sizden yardim istiyorum.
    Haftada 4 gun antreman yapiyorum.Simdiye kadar su sekilde antreman yaptim
    1.gun gogus
    Dumbell flat bench press 4x8
    incline barbel press 4x8
    incline dumbell press 4x8
    decline press 4x8
    cable crossover 4x10

2.gun Sirt
    Barfix 4x10
    chin up 4x10
    barbell row 4x10
    dumbell row 3x10
    deadlift 3x10

3.gun biceps triceps
    Barbel curl 3x8
    hammer curl. 3x8
    incline dumbell 3x8
    close grip bench p 4x8
    lying triceps ext. 4x8
    triceps dips 4x8

4.gun omuz bacak
    military press 4x8
    dumbel shoulder 3x8
    latarel raises 4x8
    rear deltoid 4x8
    suqat 4x12
    lunge 4x12
    leg ext.4x12
    leg curl 3x12

Bu sekilde 4 aydir antreman yapiyorum ama kol olcum 1 cm bile gelismedi.35 cm in üzerine daha hic ekleyemeidm.Birde kollari aymi gun calismanin iyi olmadığını okudum.birkac yerde.Sizce programfa nasil bir degisiklik yaparim hacjm.icin.Boyum 180 kilom 75 yasim 19.Programda ters giden birseyler var simdiden yardimlariniz icun tesekkurler

2. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Program bana çok ağır geldi hele hele göğüs gününde 4 press üst üste olmaz en azından ben verim alamam böyle bir programdan gogus-biceps sırt-triceps omuz bacak şekilde bir program araştır bence

3. gökhan8118

gökhan8118 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladim sagolun ama salon hocam vermisfi bu sekildeki programi.Konusu da acilmisken gogus biceps yarine gogus triceps girmryi dusunuyorum.Goguste zaten triceps çalışıyor baska bir gune direk triceps antremani koyduğumuzda haftada 2 kere calistirmis gibi oluyoruz biraz agir gibi gelir dusuncesjndeyim.gogus triceps sirt biceps onuz bacak seklinde nasil olur.Bu dedigimden yola cikarak

4. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Olur ama ben yapmıyorum bu şekilde belki yılda 2 hafta yapmisimdir vücudu soklamak için nedenine gelirsek göğüs antrenmaninda yorulan tricepslerden tam verim alınmıyor

5. gökhan8118

gökhan8118 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tricepsi tamamen bitirmek icin bu sekilde yapmayi dusundum ben de.Bir sure denemeyerek kendi programimi bulmam gerek sanirim

6. WHQSX

WHQSX Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Darıca, Kocaeli, Turkey
    Aslına bakarsan Biceps ve Triceps programı gayet iyi fakat setleri 4'e çıkar.

7. sonquit

sonquit Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Samsun
    Program cok eksik bu sekilde anca kaslarını yakarsin gelisemezsin ben şahsen 1 hafta barbell ile press yapiyorsam diger hafta dumbell ile yapiyorum göğüs icin de omuz içinde geçerlidir bu hatta front raise icin bile ayni sekilde bir hafta dumbell ile front yaptiysam diger hafta plaka ile yaparim veya barbell ile. Göğüs hep pressden olusuyor nedense hic fly hareketi yok ornek bi program vermek gerekirse

Dumbell bench press
    Dumbell bench fly
    Dumbell incline press
    Dumbell incline fly
    Hammer decline press
    Butterfly
    Cable crossover

Bu programda ilk 4 hareket press ve flylar supersetlerden oluşuyor tekrar sayilari 15 12 10 8
    Son 3 hareket ise üçü de superset tekrar sayıları 15 12 10

Tekrar sayilarina aldanip düşük agirlik kullanma her sette kendini maximum derecede zorla ben off sezonda da bu sekilde calisiyorum yazinda bu sekilde.
    Sirta gelince neden deadlift gibi zorlayici bi hareketi son hareket olarak yapiyorsun bu sakatlanma riskini arttirir ve verim alamazsin
    Takildigin noktalar olursa mesaj atabilirsin yardimci olmaya çalışırım

Sayfayı Paylaş