Bi İşte Çalışmak Konusunda Kararsızım.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Cruz tarafından 25 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Ramazanhill3445

Ramazanhill3445 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    8-9 saat normal bir saat, niye bu kadar abartıyorsun ki. Yapmak istedikten sonra her türlü yaparsın zaten. Karbonhidrat tozu al 3 ay sürekli kullan çok güzel kilo alırsın.Özgüvenin yerine gelmeye başlar. Ondan sonra sporu bırakmazsın zaten

2. bodyvefitness

bodyvefitness Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin ama mükemmel olmak için başlamak zorundasın

NeverEnough ve Constance bunu beğendi.
  3. bodyvefitness

bodyvefitness Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    sanırım harekete geçmesi için biraz sert ifade etmiş ama ben kötü niyetle söylediğini düşünmüyorum , o arkadaşın bu kadar umutsuz olmasına bende pek anlam veremedim yaşı çok genç sağlığı yerinde ve bu konuların üstesinden gelecek vakti olucak ama bunu gerçekten çok istemesi gerekiyor

4. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Kimse kimsenin ne niyetini bilebilir ne de aklından geçeni orası öyle. Ancak, en basitinden sen birisinin iyiliğini düşünürken ona kırıcı bir şekilde yaklaşırsan o senin davranışını görür aklını ya da niyetini değil. Diğer eleman da zaten geri kalmışlığın ve psikolojik olarak ezilmişliğin hissiyatıyla bu şekilde bir konu açmıştır. Bilinçli bir şekilde düşündüğü zaman bu söylediklerimizin farkına varacaktır zaten, duygusal bir şekilde düşünüyor o şimdi.

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    İnsanlara yardım etmeye çalışırken onlara zarar verecek üslupta konuşmanız onlara iyi gelmeyecektir. Bunları dikkate alarak daha yapıcı yorumlar yaparsanız sevinirim.

burkiirap ve Constance bunu beğendi.
  6. burkiirap

burkiirap Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Kondisyoner
    @Cruz Kardeşim konunun üzerinden baya bir zaman geçmiş ama aynı durumda olup okuyan varsa diye cevaplamak istedim; anladığım kadarıyla vücudun ince yapılı. Senin vücut tipindeki insanlar (ben de dahil) spor yapmadan kilo alamazlar. Günde 12 saat de çalışsan beslenmeni ayarladığın sürece ilk 1 yılda 15 kilo kadar alabilirsin. Yağsız vücut ağırlığının kilogramı başına 1 gr protein almaya çalış çok zor değil. İştahın yoksa karbonhidrat tozu kullan, yemeklerden sonra iç, kilo almanı kolaylaştırır beslenemiyorsan. Pilav, makarna, fasulye, ekmek ne bulursan ye. Çalışmanı da tavsiye ederim, yatmaktansa aktif bir vücut daha iyi dinlenir. Vücudu dinlendirmek için hafif tempo koşu bile faydalıdır. Bir sorun olursa yazabilirsin, okuyanlar da yazabilirler. İyi sporlar :)

Sayfayı Paylaş