Beyler kilo verme ve hacim acil yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Xcom tarafından 17 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Xcom

Xcom Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar kilo vermek amacıyla salona başladım.Gayette iyi gittiğimi düşünüyorum. artık bit tutku oldu ve kilo verdikten sonrada kendimi geliştirmeyi karar verdim size sorum şu 4 eylülde 94 kilo iken 17 elülde 91.5 kilo geliyorum ben kardiyo yaparken evdede omzuzları ve ve gögüsü şişirebilir miyim olursa hangi aletleri almalıyım yardım ederseniz sevinirim.

2. ibrahim11

ibrahim11 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Evde yapabileceğin hareketler pek çeşitli olamayacaktır, ciddi manada sonuç almak istiyorsan bir spor salonuna gitmeni tavsiye ederim. Göğüs ve omuzu şişirmek. Özellikle bu cümle ilginç geldi. Sadece belli kas gruplarını geliştirmek anatomini bozar. Örneklemek gerekirse, göbek sahibi insanlardaki duruş bozuklukları. Bahsettiğin tarihler arasındaki kilo farkı çok fazla, büyük ihtimalle kardiyo ile yakılan kas+yağ bu kilolar ki kas kaybı vücut geliştirme olayında en çok kaçınılması gereken durumlardan biri. Sana tavsiyem -işi tutku haline getirdim demişsin, tutkunun hakkını ver- araştırmanı iyi yap, sanırım biraz teorik bilgi edinmen gerek. Her okuduğun duyduğun doğru değildir, derin bir araştırma sonucu mantıklı bulduğun işi uygula. Bu işten daha çok zevk daha çok verim alacağından eminim.

Xcom bunu beğendi.
  3. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Evde uygulayabileceginiz cesitli programlar evet var fakat asil soru su olmali kardioyla kuculen vucudumu nasil sekillendirrim cevapsa agirlik çalışması olmali buna vücut agirligida dahil

Xcom bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş