Beyaz Ekmek Hakkinda

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve texas0606 tarafından 7 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. texas0606

texas0606 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar kilo almak istiyorum ki aliyorum son zamanlarda.. Yalniz yedigim urunun kalorisi tmm kilo almak icin iyi ya da karbonhidrat miktari iyi ama seker yag miktarlari cok oluyor..

Ekmek ise 250 gram ekmek 650 kalori 130 gram kusur karbonhidrat 20 gram protein 8.5 gram lif 2.5 gram yag var(diyetkolik).. Uzmanlar genelde ekmekten uzak durun diyolar, zayiflamak isteyenler icin dogrudur.. ben kilo almak istiyorum yaglanmadan kilo almak icin cok iyi bir yiyecek degilmi? Yani gunde 100 gramdan fazla protein alip 2 ekmek yememde ne gibi sakinca olabilir ki.. Kas yaparak kilo aliyorum epeyi

2. kaci

kaci Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trakya
    Ben beyaz ekmeğin zararlı olduğunu düşünmüyorum zararlı olsa ülke yıllardır tüketiyor olan olurdu. Kilo aldırma konusuna gelince yıllardır beyaaz ekmek yerim spora başlamadan kilo alma konusunda bi etkisini göremedim :) Şimdide tavsi olarak beyaz ekmek tüket derim ama abartmamak kaydı ile. Günlük alman gereken kaloriyi çok geçmeden tüketebilirsin 1 tam ekmek değilde yarım ekmek olabilir.

3. The Wolverine

The Wolverine Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Vücut yapısına göre değişir ektomorf bi yapıdaysan sıkıntı olmaz

Sayfayı Paylaş