1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

beyaz adam

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve beyaz adam tarafından 10 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. beyaz adam

beyaz adam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar öncelikle bazı yanlış anlaşılan hususlara dikkatinizi çekmek istiyorum:

ben 33 kiloyu 4 ay içerisinde almadım ve kas kütlesi olarak da almadım zaten 33 kilo kas alsam bu kadar küçük bir cüsseye sahip olacağımı sanmıyorum. Ben spor yapmaya 2004 ekim ayında başladım. 1 ekim 2004 te 47kgdım. kasım ayında 58 kilo oldum. Daha sonra 16 nisan 2004 e kadar idman yaptım. Daha sonra kasım 2005 te tekrar idmanlara başladım. BU aradaki süreçte zaten yaşımdan dolayı (büyüme çağı insan erkeklerinin) yaklaşık bir 10 kilo daha aldım bunun sebebi ise boyla birlikte artan kütledir. 2005 kasımda 69 kiloydum. kasım dan bu gördüğünüz güne kadar (foto: 3 nisan pazartesi) 80 kiloya geldim.

2. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Adrenalin shot bir yazıyı anlamadan okuduğun için senden sonra gelen 10 kişi yanlış yönlendi.4 ayda 33 kg kas kütlesi diye bişey yazmışmıyım ben?İyice bir oku.Sokaktaki çocuğa söylense güler.Bu kütleyi 1 senede değil 1,5 senede dahi yapsa mucize ayrıntıları bende bilmek iisterim dedim.Ki arkadaş ilk mesajlarında 1 senede yapmış gibi anlatmış ama yazım hatası yapmış.Yinede 1 yılda 22 kg almış.5 aydada 11 kg almış anlattıklarına göre .Hadi birer ayda sen artır.Yine de çok iyi.Ben 1 yılda kas kütlesi olarak kürsüz 22 değil 15 kg bile aldırsa ne programıysa anında uygularım gözümü kırpmam.Görkem hoca da meşgul sanırım şöyle güzel bir programda bizlere yazsa bizde body nin nimetlerinden yararlansak.Büyükşehir başka tabi.Kime soralım kimden ders alalım buralarda.Arkadaşa tekrar başarılar diliyorum çalışmalarında.

3. beyaz adam

beyaz adam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar neden kilo almanın sadece kas kütlesi olarak artış şeklinde olaması gerektiği konusunda ısrarcısınız anlamamaktayım.

4. sarikiz

sarikiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    --------
    Yer:
    --------------
    mrb herkese biraz siteyi takip ediyorum yavastan ve sanki beyaz adam bizimle dalga geçiyor gibime geldi yani 17 yas bir görüntüsü göremedim ayrıca bu vücut 80 kg ise bende 85 kg herhalde lütfen gerçekleri yansıtalım

saygılar

5. Ömer*Kazan

Ömer*Kazan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sanada yalan borcu vardıya işi gücü yok 17 yaşındayım yazıcak :))))
    Evet Beyaz Adam 17 yaşında ve 80 kilo
    Gerçeklerden bahsediosun kime göre gerçekler senin inanmak istemediklerinmi yoksa :badgrin:

Sinan kardeşim okulun içinde bi fotoğraf çek en azından yok 17 deil yok 80 deil gibi abuk subuk laflardan kurtar herkesi...Adam çalışıyo hacmini alıyo yaşı 10 olsa 40 olsa ne farkeder sonuçta çalışıyo...

6. sarikiz

sarikiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    --------
    Yer:
    --------------
    bana 17 den büyük geldi bu vahim durum demek arkadaş çökmüş eksi bir olay onun için ayrıca 80 kg durmuyor bana 80 gibi gelmedi hayatımda tek vücut görmedim ben burada ne görünüyorsa ona göre söylüyorum hem sana cvp hakkı değil beyaz adama cvp hakkı var sen neden atlıyorsun hemen

Yeni bir üyenin Bu sekil foruma giris yapmasi yanlis düsünürken, Forumdan uzaklastirilan XXXDiablo oldugunu tespit ettim

Bodyforumtr.com - Despo

Sayfayı Paylaş