1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

beyaz adam

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve beyaz adam tarafından 10 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. beyaz adam

beyaz adam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul

selam arkadaşlar
    ismim sinan
    boy 183 kilo 80 yaş 17

2. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    helal be çok güzel ne zamandan beri çalışıyorsun

3. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    meraba genc yasda masallah bu genç yasda süper yapmıssın....birazdaha tanıt kendini ...nası bu8 hale geldigini acıkcası merak ediyorum...ne kullandın ..kür yapmıs gibi gördüm seni yanılıyormuyum

4. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    beyaz adam guzel bu yasta yasına gore gercekten guzel bır vucut yapmıssın kur yapıp yapmadıgını ve vucut olculerını yazarasan sevınırım selametle

5. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    16-20 yas arası arkadasların bu denli ileri bir seviyede oldugunu gormek gercekten cok guzel.. Keske ben de o yastayken ( sanki 40 yasında gibi konustum ama ) boyle dorumlar filan olsaydı yaa.. ozaman cok daha once aklımız basına gelirdi :)

Beyaz adam dewamm.. 3 seneki halini bu hızla gittigin surece düsünemiorum.. Aman ama kürlerden uzak tut kendini, daha vucudun dogal buyumesini bile tamamlamamıs cunkii

saygılar

6. beyaz adam

beyaz adam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    sorularınıza cevaplar

Arkadaşlar bilmenizi isterim ki ben Görkem Gürsoy tarafından yetiştirilmekteyim. Bu hale gelmemde yardımcı olan en önemli faktör budur.

Açıkçası yorumlarınızı okuduğumda çok şaşırdım. Çünkü ben kendi vücudumu hem kendi istediğime göre hem de yaşıma göre çok kötü bulmaktayım. Bu yüzden kendimi hiç ölçmedim, ne yazıkki size ölçülerim hakkında bilgi veremeyeceğim. Fakat bana göre önemli olan ölçü değil görüntüdür. 40 cm patates gibi bicepsim olacağına 30 cm damarlı bi yumurtam olmasını tercih ederim.

Bu sporla ben 16 yaşımda tanıştım. Bir dergide Markus Rühl ile ilgili bir yazı okudum. O gün kendi kendime "Ullan ben bu adam gibi olurum." dedim. O gün spor salonuna gittim. Boyum 174cm kilom ise 47 kg idi. 5 ay kadar idman yaptım. Tabi bu aralar beslenme nedir uykunun önemi nedir bilmezdim. Amino asit bile ne işe yarar bilmezdim.

4 ay önce Görkem abiyle tanıştım. Onun bana yardımcı olabiliceğini gördüğüm anda anladım. Sonra onunla bu konuyu konuştum. Bana ilk ne kadar büyümek istediğimi sordu. Ben de çok büyümek istediğimi 23 24 yaşlarıma geldiğimde minimum 100 kg define bir vücut istediğimi, amacımın 3 5 ay vücut yapıp sonra da plajlarda kas göstermek için gezmek olmadığını, yarışmak istediğimi ve en büyük beyaz adam olmak istediğimi söyledim. Daha sonra 4 ay içinde bana yapmamı söylediği şekilde idman yaptım ve beslendim ve bu hale geldim. Sadece amino asit kullandım. Artık ne olduğunu biliyorum ;)

Kür konusuna gelince, henüz bir kürüm olmadı ama mutlaka yapmayı düşünüyorum. Başka şekilde idealime ulaşmak sanırım doğuştan kör bi adama kırmızıyı anlatmak gibi olur. Steroidler hakkında çok şey öğrendim. Etkilerini de zararlarını da. Her insan ömründe bir şekilde kendine zarar verir; bu aşk acısı, alkol, sigara, uyuşturucu olabilir. Bunların zararlı olduğunu herkes bilir, kullananlar dahi ama onlar mutludur. Benim için de hayatımda uzun yaşamak da, sağlıklı yaşamak da önemsiz, istediğim mutlu yaşamak ve ben kendime zarar vericeksem bunu %1oo kürlerle yapıcam

saygılar

7. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    beyaz adam dusuncelerıne saygı duyuyorum ve gorkem gursoyun hocan olması gercekten buyuk bır avantaj sana bence kuru sımdı dusunme ılerkı yaslarda nebılım ornegın 21,22 gıbı gınede sen bılırsın bu benım dusuncem ılerde de cok ıyı bır body cı olcana emınım saygılarla calısmalarının devamı

8. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Uzun yasamak , saglıklı yasamak onemsız demıssın ya, onun ıcın bır seyler soylemelıyım;

Bellı bır yasta ve sevıyede bı kac kur patlatmayı ınsan gercekten ıstıyor, o anda da ıyıkı yapmısım dıyor, ama aradan zaman gecınce ınsan gerıye donup yaptıgı kurler ıcın keske yapmasaymısım dıyor,

Bu yuzden nıyetlenınce kımse dur dıyemez ıllakı bır kur yapacaksın, ama hafıf yap, anapolon kesınlıkle kullanma, ve kur sonu tedavısıne onem ver. Cok hafıf kurler bıle ılk yapıldıgında fısekler ınsanı, bu yuzden kısa surelı ve hafıf yap.

9. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Benim aklımı karıştıran nokta, kür yapmadan, nasıl 33 kilo aldin, tamam beslenmen cok kötüydü, boy attın, gelişim çağındasıın ama gerçekten hayret edilecek bir şey 33 kilo almak, hemde söylediklerine bakılırsa bu bir senede, 9 santim uzadin, 33 kilo aldin.
    Anlattıklarında eksik bir nokta var mı, samimiyetle merak ediyorum.
    Vücuduna gelecek olursak, "kürsüz" akıllara zarar bence, özellikle göğüs bölgen ve omuzlarında büyük bir potansiyel görüyorum ben.
    Kolların o güclü bölgelerin yanında öne cıkmıyor, ama 17 yasında oldugunu hatırlayınca gayet güzel.
    Sana basit bir hesap, Görkem Gürsoy sanırım 24 yaşında, 7 yıl var aranızda, daha kür yapmadım diyorsun.
    Bir hesap etsene onun yaşına kadar kaydedebileceğin aşamayı, acele etmenin hiç gereği yok.
    Gençken insan sonsuza kadar yaşayacağını sanır, ama böyle olmadığını hayat bize, kafamıza vura vura hatırlatıyor.
    Simdi 30'umdan sonra yasamasam bana koymaz dersin, ama 30 olunca 40, 40 olunca 50 olur bu, en güzeli tüm o yaşları sağlıklı yaşamak, bence 50 yaşında herkes göt göbek bağlamışken taş gibi bir adam olmanın hazzını yaşamak için o yaşları görmeye değer :lol:

10. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    karasan senin yazılarını zevkle okuyorum...bi başka bakıyorsun olaylara.....bence arkadasa olayı cok güzel özetledin...senin dediklerinin üstüne söz koyulmaz heralde

11. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Efet arkadaşlar 5yıl sora belki daha erken müsabakalarda kimlerle karşılaşacağımı görmeye başladım ve daha bir çok arkadaşım forum da görüyor.Bence Türk sporcusu isterse dünyanın her zaman en iyisi de olur.Zaten boks,halter,güreş,koşu,futbol,basketbol vs.Dünya da ilklerde olmayı başardıklarımızdan.
    Arkadaşa gelince 89doğumlusun heralde.Aynı yaştayız ozaman.Kilo olayına gelince ben bu olayı bi türlü çözemedim ve gerçekten sinir olmaya başladım.tamam kilo aldım ama hiç de yetmiyor bu kilo bana.33kiloyu duyunca daha da üzüldüm.Ben 1senede sadece 8-9kg alabildim.Burdan arkadaştan çeşitli yardımlar alırım umarım.Gerçekten iyi bir vücudun var.Kollara gelince bicepsler kısa kalmış aynı durum bende de mevcut bi türlü uzayamadım.Omuzlar gelişime açık ve şekli güzel.Göğüsler gerçekten burdayım diyor.Sırt pozunuda bekliyorum.Başarılar diliyorum.

12. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    Valla vücut çok ii
    Ama yaş 17 değilde 30 gibi duruyor :)

13. thugrain

thugrain Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    al benden de o kadar resimdeki deil 17 37 yasinda gibi neden oyle anlamadim

14. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    5 ayda 20 kilodan fazla aldım . Muazzam yağlandım.Bel oldu 95.Kür falan yok.Kütle artışı insanın hoşuna gidiyor tabi.Yağlı yada kaslı.herneyse.Karasanın araştırmaları iyi gördüğüm kadarıyla.Coleman , Cutler falan kür dönemlerinde off sezonlarda ne kadar hacimleniyor.?Bir araştırsaya?Yada tıp bilgisi olarak ilerlemiş arkadaşlar var.Panzehir gibi.Bu arkadaşı zan altında bırakmadan 1 senede sadece kas olarak 33 kg kürsüz alınabilirmi?Hadi 1,5 sene olsun ki ben 3 seneyede razıyım.Bu arkadaşa karşı kesinikle güvensiz bir yaklaşımım yok.Ama 33 kg muazzam bir kütle.bu artışı bende isterim.Özelden msj atarsa da sevinirim.Bu arkadaşın GH seviyesi doğal olarak hala süper salgılanıyordur diye kafamdan olaya mantıklı bir çözüm üretmeye çalıştım ama profesyonellerde ergen bir insanınki kadar hatta daha fazlası gh hormonu alıyor.Ama arkadaşı tebrik ediyorum.Bu sürede böyle bir gelişim.Bence günlük tutup yaptıklarını not etsin.Bize ve diğer body tutkunlarına çok faydalı olur.

15. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    4ayda 33kg kas kütlesi yapma fikrini bence aklından atmalısın.İmkansız bir rakam.Bu arada karasan ve diğer arkadaşlarla bu konuyu daha önce tartışmıştık istersen biraz araştır.Ama başladığı zamandan beri sanırım 10kg kas kütlesi yapmış gibi görünüyor arkadaş.Bide üst göğüs biraz boş gözüküyor.Köprücük kemikleri açıkta kalmış.Onları da örtmelisin.Bu arada hafta da kaç gün çalışıyorsun?

16. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    17 yaşındaki adama köprücük kemiklerin açıkta kalmış demen enteresan adrenalinshot, zaten kas kütlesi yeni yeni oturuyor, göğsüne cok iyi kütle eklemiş, yavaş yavaş üst taraflarda dolacak.
    Senin şuanda üst göğsün tamamen dolmuş, köprücük kemiklerin kapanmış durumda mı?
    70 kilo civarında oldugunu varsayarsak,kapanmış olması imkansiz gibi bir sey, yaniliyor muyum?
    Demek istediğim bazı şeylerin oluşması için zamana ihtiyaç var.

17. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Bende olmamış çok kötü olmuş gibi bişey sölemedim ki karasan!Tabiiki zamana ihtiaç var.Şimdi burada yorumları kendi vücuduma göre mi yapmalıyım ki?Sadece yorum yaptım şimdi benim köprücük kemiklerim kapanana kadar kimseye bu yönde yorum yapamayacak mıyım?Ters algılandıysam affola herkesten...Sadece oralar da dolarsa gerçekten mükemmel bir görüntü çıkacak ben onu anlatmaya çalışmıştım...

18. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Elbette baskalarını elestirmek icin mukemmel olmak zorunda değiliz, demek istediğim sey, bazı seyler zamanla ve sırayla olur.
    16,17 yasinda bir vucudun nasil olacagini en iyi senin bilmen lazim, cunku sende o yastasin, Arnold'in bile, ki kendisi gercekten cok yetenekli oldugunu hepimizin kabul ettigi ve 17 yasinda dianabol kullanmaya baslamis bir adam, 17 yasinda ust gogus gelisimi henuz baslamisti.
    Sadece bunu hatirlatmak istedim, uzerine konusulan vucut +20 yaslarda ve 2-3 sene bu isin icinde olan bir vucut degil, ust gogsunu iyi calis, koprucuk kemigini kapat demek kolay ama o yasta bu hemen mumkun mu, bunu dusunmek lazim.

19. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    beyaz adam dostum isim boy yaş kilo ve vücut olarak oldukça benzer özelliklerimiz var
    disiplinine ve azmine gönülden katılıyorum ancak arkadaşların tamamen gözden kaçırdıkları
    bir şey var kendini çok sıkmışsın ondan o kadar güzel çıkmış vücudunu gerçekten
    beğendim ama daha yolun başındasın arkadaşların abarttıklarına falan bakma
    örneğin kolun 37 den fazla değildir herhalde birde poz vermekte profesyonel birine
    benziyorsun sana çalışmalarının ve başarılarının devamını dilerim
    ayrıca kendini hiç sıkmadan düz bir fotonu koyarsan arkadaşların
    yorumları birden değişecektir diye düşünüyorum

20. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    sadece yanlış anlaşılmak istemedim.onun yaşında biri olarak gerçekten zor bir dönem gelişmek ve kilo almak açısından kilo almayı o aşmış durumda zaten iş gelişimi hızlandırmaya geldi...Gerçekten genetiği iyi bir arkadaş.başarılar diliyorum...Bide resimlerde vücut gerçekten ufalıyor.Orada gördüğünüzden çok daha iyi bir vücuda sahip bundan emin olun.Poz vermek bu sporun en önemli yanı unutma bu arkadaş musabık olmaya hazırlanıyor.Başarılar diliyorum...daha detaylı ve çeşitli fotoları bekliyorum.Bide soğuk fotolarıda koyarmısın acaba...

Sayfayı Paylaş