Besyo okuyanlar-okumak isteyenler buraya

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Please complete tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    ygs kadar önemli bişey de diploma puanı

Mertcan44 ve mma- bunu beğendi.
  2. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
  3. SAFA BOLAT

SAFA BOLAT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    YETENEK SINAVLARINA ÇALIŞMAYA YGS DEN SONRA BAŞLARSANIZ KALAN ZAMAN HAZIRLANMANIZ İÇİN AZ GELEBİLİR O YÜZDEN ERKEN BAŞLAMANIZI TAVSİYE EDERİM :D

4. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bende Çanakkale 18 mart besyo istiyorum branşım boks ygs hazırlanıyorum belli bir hedefim yok puan açısından +250 alsam yeter bana aktif olarak sporu yapıyorum 1 senelik muay thai 2 aylık bokstan lisansım var parkurlara ygs puanları açıklandıktan hemen sonra çalışmaya başlasam kazanma şansım var mıdır?
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Ocak 2016 ---
    ben besyo okuduktan sonra yurt dışına gidicem ailem oraya yerleşecek üniversite bana uluslararası alanlarda antrenörlük yapmam için belge sertifika vs vs gibi evraklar veriyor mu?
    yurt dışına gidince işsiz kalmak istemiyorum ve ailemin maddi açıdan desteğe ihtiyacı var eğer bu konu hakkında bilginiz varsa bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleme: 12 Ocak 2016
  5. Ozyah

Ozyah Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Besyo Hakkında Tam Olarak Neyi Sorarsanız Yanıtlayabilirim Arkadaşlar Bu Konuyu İlk Kez Gördüm Bu Forumda Mutlu Oldum :) Hedefim Aşkım Hayalim Hep Besyoydu Puanım Gayet Yeterliydi Herkes Kesin Kazandı Gözüyle Bakarken Kötü Bir Sakatlık Yüzünden Maalesef Bırakmak Zorunda Kaldım Kursumu Ve Hukuk Fakültesi Okumaya Başlayınca Besyo Macerama Bir Kaç Yıl Ara Versemde Olur Dedim Ama Hala Aklımda Ve Kalbimde Var. Unutmayın Besyo Kazanması En Zor, Okuması En Kolay Ve Zevkli, İş Olanaklarıda En Geniş Bölümdür.

6. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    size özelden ulaşsam yardımcı olur musunuz bana ?

7. Ozyah

Ozyah Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Burdan Yazsan Bence Diğer İnsanlara da Yardımcı Olsak Daha İyi Olmaz mı Onlarda Okur Faydalanır Belki Aynı Başlığı Arayarak :)

rd2a bunu beğendi.
  8. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Spor yaptıktan sonra keşke besyo okusaydım dediğim bir alan gerçekten şimdi gittik mermerci olduk arkadaş. Benim arkadaşda öğretmen olmuştu imreniyorum adama biz haladaha bir şeyler yapmaya çalışıyoz.

9. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

ben şuan amatör olarak boks yapıyorum lisansım var bu sene ya da seneye türkiye şamp. katılacağım ve ileride antrenörlük istiyorum şuan besyo için ygs hazırlanıyorum kafamda 4-5 tane boks branşı olan güzel üniversiteler var benim asıl sorum şu; üniversiteyi 4 yıl okuduktan sonra ingiltereye gideceğim(ailem taşınacak) orda boks bizim ülkemize göre daha ileride ve kaliteli boks okulları var üniversite bittikten sonra okulum bana uluslararası alanda antrenörlük yapmam için evrak veya herhangi bir belge veriyor mu?
    ayrıca boks antrenörlüğü için kurslara da katılacağım onlarda yurt dışında çalışmam için belge veriyorlar mı?
    bu sorularıma cevap verirseniz beni çok mutlu edersiniz.

10. Ozyah

Ozyah Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben Besyo Okumadım Mezunda Değilim Bu Konuda Uzman Gibi Konuşamam Ama Diğer Bölümlere Göre Konuşayım Şöyle Olabilir; Denklik Olayları Var Gideceğin Akademi Yada Kulübün Senin Not Ortalaman Yada Fiziki Durumunu Yeterli Görmesi Lazım ki Böyle Bir Uğraş İçine Girebilesin. Boks Antrenörlüğü Yada Diğer Her Türlü Antrenörlükler İçin Besyoda İlk Yılınız Bitince Branş Seçip, İster O Branş İster Diğer Branşlar İçin Okulun Yada İlin Açtığı Dilediğiniz Kurslara Seminerle Katılıp Başarılı Olduğunuz Takdirde Antrenör Belgesi Alabilirsiniz. Yurt Dışı İçin Özel Bir Belge Olduğunu Düşünmüyorum Seninkisi Epey Özel Bir Durum Bunu Ancak Gideceğin Üniversitenin Yetkilileri Cevaplayabilir Burdan Ne Desek Boş Yani Gideceğin Okulda Önemli. Sana Tavsiyem YGS Puanını 300'ü Geç Marmara Besyoya Gir Şuan Bir Sürü Arkadaşım Marmara Besyoda Öğretmenlik Okuyor Ve İnanılmaz Güzel Bir Duygu Emin Ol Herşey YGS.;)

11. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    benimde o konuda sıkıntım var besyo okumayı çok istiyorum ama ticaret lisesi okuduğum için matematik hakkında konuları bilmiyorum mat1 de bile zorlanıyorum dershaneye gidiyorum faydası var
    benim o sınavdan matematikten en az 20 net yapmam lazım sosyal ve türkçe konularını çok rahat yapıyorum ama matematik 0 ve yardımcı olcak kimsem yok dershane gidiyorum ama zamanım çok kısıltı konuları yetiştiremicem diye korkuyorum
    marmarada boks branşı yok diye biliyorum kuzenim marmara besyo bitirdi şimdi beden öğretmeni için bekliyor ve taekwondo hocalığı yapıyor bende bu tarz birşey istiyorum
    çoğu insan 250-300 puan arası alırsan istediğin üni. gidersin dediler ben sadece boks üzerine ilerlemek istiyorum o yüzden boks branşı olan üni. istiyorum biraz araştırdım 4-5 tane iyi üniversite buldum ama bu seferde ygsde sıkıntım var sporla alakalı herhangi bir problemim yok ne yapıcam bende bilmiyorum.

12. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Üniversiteye göre değişiyor ama YGS-1-2-3-4-5 250 puan her türlü yeterli olacaktır .. %60 - %40 ayrımlarına bakmayın siz isterseniz 400 puan alın kusura bakmayın ama yürüyerek geçemezsiniz . Fiziki olarakda , koşu , parkur , merdiven , ip , sıçrama , barfiks , kondisyon ağırlıklı çalışmanızda fayda var . Hiç basketbol veya voleybol oynamadıysanız temel atış ve hareketleri bilmeniz yeterli . Kolay gelsin ..

İyi forumlar

Mertcan44 bunu beğendi.
  13. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    içime su serptiniz gerçekten çok teşekkür ederim sorularımdan birine cevap almak mutlu etti beni.

14. Ozyah

Ozyah Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba Şöyle Bir Durum Var Diğer Tüm Besyolara Başvuru Yapmak İçin Neredeyse 180 Barajını Geçmek Bile Yeterli Ama Kocaeli Ve Marmara Özellikle Marmara 300'ün Altında Başvuru Bile Kabul Etmiyor Bu Sporu Yapıyorsak İnsanlara En Üstü Hedeflettirmek Zorundayız. Herhangi Bir Ygs Türünden 250 Almak %60 % 40 Ayrımlarına Bakmamak Tamamen Facia Olur 181 Puanla Beden Eğitimi Öğretmenliği Okuyanda Biliyorum 300 Puan Üstü Alıp Boşta Kalanda. Senin Lisans Yıllarına Bakarlar Başarılarına. Önce Ve En Önemlisi Milli Oldunmu Olduysan Yurt Dışındaki Ülke Temsilin Nasıl Derecelerin Madalyaların Ne. Veyahut Atıyorum Futbolcuysan BAL Liginde Oynadıysan Kocaelinde Milli Sayılıyorsun Mesela Bunun Gibi Bir Sürü Detayı Toplayıp Bölüp Çarpıp Yerleşme Puanını Çıkarıyorlar Buna Göre Üniversiteye Giriyorsun. Altını Çiziyorum Her Üniversite Değil Marmara Besyo 300 Puan İstiyor En Üst Hedefiniz 300 Olsun Yoksa Ben Hatay'da da Okurum Diyen 300 Puan Kasmak Zorunda Değil Ama Biran Önce Bir Besyo Akademi Kursuna Başlayın Arkadaşlar Besyoyu Kazanmak Ciddi Bir Efor İstiyor Marta Kadar YGS YGS YGS En Önemlisi Emin Olun YGS.

15. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bu dediklerinden sonra mat özel ders alıcam hedeflerimi gerçekleştirmek istiyorum

16. Flex_Lewis

Flex_Lewis Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar benim kardeşim spor lisesine gitmeyi düşünüyor zaten kendisi body yapıyor ve bodybuilder olmak istiyor sizce besyo okusunmu lisede ve üniversitede. yanı bu bölümde para kazanılabilir mi

17. Anıl06

Anıl06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen düzenli ders çalışmalısın bence

18. veysel01

veysel01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yüzme avantajlı olacaktır

19. Darkmoon53

Darkmoon53 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Her sey puan mi yani? Besyoda ygs puanina neden onem veriyorlar ?sacma degilmi

HTC One mini 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

20. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ygsden 175 alıp öğretmenlik kazanan 2 genç kardeşle tanıştım dün herşey parkurda bitiyor 250 puan al yeter yani.
    Bide öz geçmiş ile alan var öz geçmişe bakmadan alan üniversitelerde var bunu kriteri de göz önünde bulundurmak lazım ygs 400 puan alıp parkuru yürüyerek geçmek felan bunlar hikaye millet enayimi ki o kadar hazırlık kurslarına gidiyor para veriyor.

Sayfayı Paylaş