Beslenmeyle ilgili yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Wanted+ tarafından 3 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Wanted+

Wanted+ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1.80 boyunda 86 kiloyum göbek var vücudum baya yağlı arkadaşlar göğüslerdede yağ var.Beslenme programlarının çoğunu inceledim ama hepsinin altına atılan yorumlar pek iç açıcı değil herkes birşeylerin eksik olduğunu söyliyor.Sizden ricam kısa bir liste hazırlamama yardım etmeniz şimdiden teşekkürler.

Not: Pazartesi-Çarşamba-Cuma bir spor salonunda hoca eşliğinde çalışıyorum daha yeni başladım.

2. mert.berk.can199713

mert.berk.can199713 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Low carb. Bu diyete bi goz at kenzo karagozunde videosu var youtubede arat 40 gun sonra before after vermisler gelismeler optimum seviye tavsiyem bu diyet iyi gider antrenmanlardan sonra 30 dk kosu bandina bin once yapma cardio yu benim arastirdigim kadariyla vardigim sonuclar bu kadar bundan 1,5 ay once bende ayniydim 186 boy 187 kilo yagli vucut suan bel simidi eridi gobek var ama baya azaldi suanki durumum 81 kilo kastan cok az gitti ama kas her zaman gider ne yaparsan yap ama bunu minimuma indirmen gerek bende pek bilincsizdim ama arastirdigim kadariyla kesin sonuclar

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Wanted+

Wanted+ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok teşekkürler kardeşim dediklerini dikkate alıp uygulayacağım

4. mert.berk.can199713

mert.berk.can199713 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ha antrenmandan sonra protein shake yap suan toz gereksiz tarifi vereyim
    1 orta boy muz
    250 ml sut
    3 yumurta beyazi 1 tam
    İstersen lor at ama tadi bozulur ama saglam protein verir lor katarsan 50-100 gram kadar 20 gr whey 10 gr casein protein alirsin toza gore yavas emilir ama low carb zaten iyi protein alirsin yatmadan once 100 gram lor yine onerim yörsaninki 2 gram yag var 19 gr protein mukemmel bi lor tadi ilk eksi gelir ama alisiyosun antrenmana gitmeden once neskafe ic metabolizmani hizlandirir daha iyi yag yakarsin

5. mert.berk.can199713

mert.berk.can199713 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Mixerde karistiricaksin bu arada protein shake i antrenmandan sonra 30 dk icinde dik gitsin onemli degil basarilar

6. mert.berk.can199713

mert.berk.can199713 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ek olarak yumurta kotu kokar kullandigin mataraya koyma bi pet siseye koy ayrica yumurtayi hissetmiyosun muz 10 numara tat veriyo gunluk 3 litre su al antrenmanda 1 litre ic gene su proteinin emilimini kaslara ulasmasini hizlandirir sabah kahvaltida yesil cay ic buda yag yakmaya yardimci birde fatsecret uygulamasini telefonuna indir gunluk olarak ne yediklerini yaz o sana kac protein kalori vesaire soyler antrenmandan once karbonhidrat ye sakin beyaz pirinc yeme turkiyedekiler iyi degil karbonhidrat icin bulgur patates veya esmer pirinc esmer makarna tercihin olsun birde evine mutfak tartisi alirsan 20-30 tl degisiyor cok isine yarar baskada diyebilcegim bisi yok sanirim gercekten zorlu gunler seni bekliyor basarilar

Ha sunuda soyliyim cok yazdim yav antrenmanda mesela bench press diyelim hizli kaldir kaldirirken nefes ver hocan soyler zaten indirirken yavas yavas yedire yedire indir kaslarin daha hizli uyarilir

7. mert.berk.can199713

mert.berk.can199713 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Antrenmandan 2 saat once ogunun karbonhidrat olsun yemek yiyip antrenmana gitme kotu oluyor :)

8. Wanted+

Wanted+ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardeşim sana ne kadar teşekkür etsem az şimdi kenzo karagözüde izledim senin dediklerinide tek tek yapıcağım.Hep aklımda dediklerin gerçekten teşekkürler

9. mert.berk.can199713

mert.berk.can199713 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Onemli degil basarilar tekrar :)

Wanted+ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş