Beslenmesiz vücut gelişimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kayaemirhan tarafından 13 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kayaemirhan

kayaemirhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şimdi benim bir sorum var ben fitnessa başladım 3. günüm falan gelişme beklemiyorum daha sorum şu ben beslenmemi değiştirmeyi düşünmüyorum 15 yaşındayım zaten boyum 1.79 kilom da 73 aşırı kilolu değilim ama göbeğim var yağ oranım fazla büyük ihtimal ben sadece spor yaparak yağ oranımı düşürebilir miyim tahmini ne kadar sürer bu farkındayım vücuttan vücuda göre değişebileceğini ama ortalama bir şey söyleyebilir misiniz

2. karaman_emir

karaman_emir Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Beslenmen doğru olsaydı zaten dedigin gibi yağlı yada göbekli olmazdin ki buda yanlış birşeylerin olduğunu gösteriyor beslenmen ile ılgili soruna gelecek olursak kilo vermenin mantığı ihtiyacın olan kaloriden daha azını tüketmektir gün içinde,internetten günlük kalorini bulup 300-500 aşağısına indirip ve sağlıklı bir beslenme programı oluşturup sağlıklı biçimde kilo vermen en güzeli

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Dusurebilirsin.

Kisaca ozetlemek gerekirse beslenmene dikkat etmeyecegin icin zayiflarken kaslarin da bir miktar eriyebilir.

Abur cubur yeme madem.

Sure tamamen sana bagli olmakla birlikte yaklasik 3 ayda degisiklik gozle gorulur.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş