Beslenmem nasıl olmalı

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve 690609nurican tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 690609nurican

690609nurican Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkdaşlar fitness a başlayalı 4 ay oldu. hiçbir sporcu besini kullanmadım. vücudumdaki fazla yağları attım.. şimdi kilom normal. ama yinede yağ v ar ( daha çok karın bölgesinde). bu gereksiz yağları nasıl atarım.? bir de ben sabahları bir yumurta ve günde 2 bardak süt içiyorum. akşam da çok fazla yemiyorum yeterlimidir?

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Çok yemiyorum demişsiniz ama neye göre kime göre. Tam olarak yazarsanız daha net cevap verebiliriz. Süt tam yağlıysa çok fazla içmenizi tavsiye etmem, yağsız tercih edin.

3. Bugs Buny

Bugs Buny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ağır squat ağır deadlift ağır bench press karın bölgendeki yağları değil tüm vücudundaki yağları eritecektir ;)

4. 690609nurican

690609nurican Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmem şöyle sabahalrı 1 yumurta çay - akşama kadar yemiyorum arada sırada icetea falan - akşamda çok bişi yemiyorum.
    ekmek hiç yok.

5. BodyEser

BodyEser Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Genel beslenme mantıgı kilo başına 1,5 gr protein alıcaksın ve kilo başına 4 gr karbonhidrat alıcaksın ve günde 100 gr yakın doğal zeytin yağı içiceksin tabi burda en önemli faktörler bu karbonhidrat ve proteini aldığın besinler bunları öğrenmek içinde internete proteinler ve değerleri veya karbonhidratlar ve degerleri yazınca göreceksin bunların arasından yağ oranı en düşük ve protein ve karbonhidrat oranı en yüksek olan besinler senin işini görecektir bodybuilding de genel beslenme mantıgı bu şekilde işte definasyon veya bulk dönemine göre protein ve karbonhidrat oranları değiştiriceksin .
    İyi sporlar .

Esme4125 bunu beğendi.
  6. 690609nurican

690609nurican Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap veren herkese teşekkürler

Sayfayı Paylaş