Beslenmem nasıl? Önerileriniz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Enss tarafından 20 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Enss

Enss Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    23 yaşındayım 175 boy 70 kiloyum
    Haftanın 6 günü 300 gr tavuk göğsü, 500 gr lor, 3 kaşık zeytinyağı, pişmemiş 1 bardak bulgur pilavı yapıp tüketiyorum ve bunların yanında İce tea fanta gibi içecekler tüketiyorum. Sizce nasıl bi beslenme? Bulk şeklindemi olur benim için definasyon mu? Öneriler verebilirmisiniz?

2. Kverth

Kverth Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    Ice Tea, Fanta gibi şeyler içtiğin zaman ne clean bulk kalır ne definasyon kalır.İçeriğine baktın mı onların? Yada şekerin ne kadar saçma ve gereksiz bir besin olduğunu (ama tadı güzel orası ayrı) Onların yerine su tüket, zeytinyağını 2 kaşık yap 1 minik avuç ceviz-fındık-badem vs. ye.Lifini almak için kuru erik, muz yada portakal ye.Abartmadan tabi 3-4 kuru erik yada 1 muz.Sebze tüket bol bol, baklagili de ihmal etme.

3. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Ben yersem definasyon olur sen yersen bulk olur belki onu senin kalori ihtiyacını bilmeden bilemeyiz . Once sen hedefini seç bulk mu yapacaksın definasyon mu .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

4. Enss

Enss Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Aslında İce tea fanta gibi şeylerin zararlı olduğunu biliyodumda bu kadar olduğunu düşünmemiştim. Ne kadar olumsuz etkisi olurki acaba. Çünkü yemek çok zor yiyorum ve yanında içecek tükettiğimde bu kolaylaşıyor onun için sormak istedim. Yada içeceklerden önerseniz ne olabilir önerilecek olan?
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Eylül 2015 ---
    Bulk yapmayı istiyorum. Ve kalori olarak size az çok yardımcısı olurmu bilmiyorum ama günlük olarak öğrenciyim okulda vakit geçiriyorum ve fazladan özel bi kalori giderim yok diğer insanlara göre. Sadece yoğun spor yapıyorum akşamları kardiyosuz yani ağır kilolar 8 set v.s yani verimli bi antrenman geçirmeye çalışıyorum diyelim özet olarak

Son düzenleme: 21 Eylül 2015
  5. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Intertene günlük kalori ihtiyacı yaz herhangi bir sitede hesapla 300 500 kalori arasında fazla tüket. olabildiğince kompleks karbonhidrat ye .

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Sayfayı Paylaş