Beslenmem hakkında yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve slashist tarafından 11 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. slashist

slashist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır bazı sebeplerden dolayı spor yapmıyordum ve bu süreçte vücudum resmen yağ kapladı.Göbeğim göğsüm vs heryer yağlandı. Fitnessa yazıldım eski halime geri dönebilmek için fakat aklımda bazı sorular var.
    1-) Lor peyniri olarak torkunun tam yağlı lor peynirini birtek yiyebiliyorum.Geri kalanlar boğazımdan geçmiyor resmen.Acaba bu ürünü kullanmamın yağ yakımımı azaltabilme gibi bir etkisi olur mu ? Sonuçta içinde tuz ve yağ barındırıyor.
    2-)Sabah yulaf ezmesi yerken sade olarak çok zorluk çekiyorum. Acaba yulafın yanına küçük 1 muz eklesem diyetim için problem olur mu? Birçok kişi meyve dahi olsa yağ yakım sürecinde şekeri tamamıyla diyet listemden çıkarmamı söyledi.

Yardımcı olabilirseniz gerçekten sevinirim.

2. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    istersen ikisinide yeme ama kilo vermek zorundasın duzenli kilo verirsen yaglarin azalacaktir

3. mali_zyzz

mali_zyzz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bence muz yerine az yağlı sütle karıştır yulaf ezmesini. Muz yüksek oranda karbonhidrat içeriyor çünkü.

Sayfayı Paylaş