Beslenmem Doğru Mu Yanlış Mı ? Lütfen Yardım Edin !

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve FurkanKKĞGLU tarafından 8 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FurkanKKĞGLU

FurkanKKĞGLU Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba öncelikle foruma yeni üye oldum çok beğendim.

Arkadaşlar yaşım 17 boyum 1.68 kilom 68 önceki yaz 57 kiloydum. Hiç çalışmama rağmen 2 yıllık bodycinin vücudu vardı. Herkes imreniyordu. Nasıl olduğunu çözemedim ama sanırım genetik kas ve kemik yapım ergenlikten sonra anormal derecede arttı.Ellerimi sıktığımda iki kemik arasında perde oluşuyor. 16 yaşımda sigaraya başladım. Beslenmem çok bozuktu hergün 2 fastfood menü yiyiyordum. Günlük aldığım kaloriyi haftada yakamamama rağmen fiziğim hiç bozulmadı. İşte herşey sigarayı bıraktıktan sonra oldu.7 ay içersinde 57 kilodan 73 oldum. Göbeğim çıktı. Biraz daha geç kalsam selülit bile olabilirdi. Zamanım olmadığı için spor salonuna yazılamıyorum. 1 hafta önce dambıl aldım 2 kg hergün 2-3 saat pcde dizi izlerken çalışıyorum. Belki hafif olabilir ama sürekli ve düzensiz çalıştığım için sakatlık çıkmasını istemiyorum. 1 haftada kol kaslarım belirgindi dahada belirginleşti. Kollarda bacaklarda hiç bir sorun yok 30 yaşıma gelsem bu kaslar böyle dursa kimse farkına bile varmaz. Ama kafayı yedirten şey göbek !!!! 2 hafta önce bu düzensiz beslenmeyi yıktım. Şu şekilde

Aylık 2 lt su (ciddiyim suyu hep kola vb şeylerden karşıladım)->>> günlük 1 büyük sürahi su (yaklaşık 2 lt)
    Günde 1 büyük tablerone->>>> 3 günde bir küçük tablerone
    5 şekerli çay günde 5-6 bardak->>>> şekersiz çay günde 2-3 bardak
    1.5 beyaz ekmek->>>> 0.5 kepek ekmeği
    Günlük 1.5 lt kola ice tea vsvs->>>> %100 şekersiz meyve suyu günde 0.25 lt
    Haftada 1 elma->>>> günlük 2 elma
    ek olarak günlük 2 ton balığı 3-6 yumurta bir avuç ceviz 3-4 günde bir tane sigara böreği. Fındık ezmesi 1.5 haftada bitirdim.

Arkadaşlar lütfen yardım edin sizce bu gidişle bu göbek erirmi ? Eritmek için ne yapabilirim ? Ne yapmamalıyım ?

Resimdeki 15 yaşımda ki vücudum: Şimdikini atmaya cesaret edemiyorum.

Ekli Dosyalar:

2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Hayatimdan 1 dakika çaldin.forum iyice ergen yuvasi oldu.bu forumu kirlettiginin farkinda misin?

Ascomycetes bunu beğendi.
  3. FurkanKKĞGLU

FurkanKKĞGLU Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben burda bilgi almaya çalışıyorum. Sizlere büyüklerime danışıyorum senin verdiğin şu cevaba bak. Hayatından 1 dakika gitmiş olması benim sorunum değil senin sorunun ayrıca kafana silah dayayıp oku demedik sana

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yağ yakımı bölümündeki sabit başlıkları okuyup kafana takılan yerlerle ilgili konu açarsan kendine iyilik etmiş olursun.

Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş