Beslenmem değişiklik yapmalımıyım?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve specialcafe tarafından 17 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. specialcafe

specialcafe Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar başlayalı 2 ay oldu beslenmem şöyle:

Sabahları:

3 tam yumurta + 2 yumurta beyazı

180-200 gr light beyaz peynir az miktarda kavurma dana eti (30-35 gr) ceviz domates ne varsa. + gainer

2-3 saat sonra:

makarna veya pilav yanında konserve light ton balığı, yemekten sonrada muz veya elma

Gainer yeniden alıyorum ve antreman yapıyorum

Antremandan hemen sonra 1 adet snickers çikolata ve 20 dakika sonrada arkadaşla 1 tavuk çevirmeyi yarı yarıya bölüşüyoruz derisini ayıklayıp yiyoruz.

Akşama doğru 1 adet muz ve elma daha.
    Belki biraz daha makarna ve pirinç olmadı o gün sebze varsa onuda yediğim oluyor.

Yatmadan 15-20 dakika öncede günlük LIGHT süt alımımı 1.2 litreye çıkaracak olan nesquikle karıştırıp içiyorum.

Sizce tamamen doğrumu yoksa ekleyip çıkarmam gereken şeyler varmı 162 cm boyum ve 57 kilom var aslında göbeklenmekten korkuyorum biraz ama kardiyo yapsamda olmaz sanırım.

Teşekkürler.

2. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Sabah cok fazla protein aliyorsun,onu gün icine dagitirsan iyi olur..

specialcafe bunu beğendi.
  3. specialcafe

specialcafe Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevabın için teşekkür ederim, o zaman gainer ile kavurmayı sonraya aliyim en iyisi, peki bunun dışında yapmam gereken önerileriniz varsa lütfen paylaşınız.

4. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Antremandan sonra Çikolata kötü bir tercih,antremandan hemen sonra üzüm yada elma suyunu tercih edebilirsin...

5. deep_fly

deep_fly Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    dostum 162 cm boyum ve 57 kilomkas kütlenin az olduğu düşüncesindeyim,karın kasları için çalişiyosun galiba ama kas kütleni arttırmadan 6 pack zor olucaktır,bu arada karbonhidrat olarak pirinç labasına aban, nesquik hiç bi işine yaramaz ki şeker içerdiği için yağ oranına vurur,
    cukulata için geln yorum üzüm suyu,yemekten sonra en az 1 saat sonra bekle meyve için,yemekten önce ye meyveyi,hem şişkinlik yapar daha az yersin hem fruktozdan daha az etkilenirsin,başarılar ama yağlanmaktan korkma,kilon az,koplex karbonhidrat ve proteinden şaşma,başarılar

specialcafe bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş