BESLENME YARDIMM!!

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ArmaniCode tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ArmaniCode

ArmaniCode Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İYI AKSAMLAR HERKESE. ONCELIKLE YAŞIM 19. BOYUM 1.75

2 SENE ONCE PSIKOLOJIK BI RAHATSIZLIK GECIRDIGIM İÇİN ANTIDEPRESAN KULLANMAK ZORUNDA KALDIM VE 25 KILO ALMISTIM. 95 KILO OLMUŞTUM. BU IKI SENE ICINDE DIYET VEYA SPOR YAPMADIM . ŞU AN 80 KILOYUM. BEL ÖLÇÜM 90 . 5 GÜN ONCE SPORA BASLADM HOCAM ÖLÜ YAĞ HUCREMIN ÇOK FAZLA OLDUĞUNU SÖYLEDI. FAKAT BESLENME KONUSUNDA BI BİLGİ VERMEDIGI İÇİN. SIZE SORMAK İSTİYORUM. BU 5 GÜN İÇİNDE SABAH 3 YUMURTA 50 GR PEYNIR 1 DILIM EKMEK. ÖĞLEN SPOR . SPORDAN GELINCE DE TAVUK GÖĞSÜ VE SALATA YIYORUM. FAKAT KILOMDA BI DEGISIKLIK HIC OLMADI. 100 GR BILE :)

HOCAM PROGRAMDA KOŞU BANDI BİSİKLET VB BIŞEY YAZMADI. FAKAT KOŞU BANDINDA 3 KM YÜRÜYÜŞ YAPIYORUM.

SIZE SORMAK ISTEDIGIM NASIL BESLENMEM NASI ÇALIŞMAM LAZIM. YAĞ YAZICI PROTEIN TOZU GIBI ŞEYLER ICMEM LAZIM MI. YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.

2. -NemesiS

-NemesiS Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  3. ÇağataYılmaz

ÇağataYılmaz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Öyle hocam olsun o salonu terkederim.Gelelim işimize 100 gr bile azalma olmadı demişsin
    1.Kilona göre bir beslenme programı çıkarmalısın.
    2.Proteini arttırmalı karbonhidrat ve yağ alımını azaltman gerekli kas kaybı yaşamazsın.
    3.Düzenli cardio anremanları yapmalısın kendine göre gün belirle ama o günde ağırlık antremanı çalısma.Cardio yu sabahları yapman senin için yarar olacak vücutta karbonhidrat az bulundugundan vücut direk yağlara yönelecek.Ve cardio egzersizlerin 1 saati geçmesin.Tercihim koşu.
    4.Yedi gün diyetine sadık kal ve bir gün kendine ödül ver ama abartmadan.Örneğin;Döner,kebap,iskender v.s
    Bu maddelere uy ve sonucu gör.

Sayfayı Paylaş