Beslenme ve Spor sorunlarımda yardımcı olur musunuz ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve angelopoenarum tarafından 22 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. angelopoenarum

angelopoenarum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kahvaltıda genel olarak hafta içi yumurta (haşlama) lor peynir beyaz peynir domates kepek ekmek ( en fazla 2 dilim) yiyorum. Öğlen okuldayım evden götürdüğümde gidene kadar yiyecek çok kötü hale geliyor bundan dolayı tost , poğaça yada çiğ köfte yemek zorundayım diğerleri köfte sosis falan onları yemiyorum . Akşam ise evde ne olursa yiyorum bazen çok yağlı bazen hiç yağsız oluyor yani değişiyor bazen akşama kalmadan eve gelince 1 poğaça yada beyaz peynir ve kepek ekmek yiyorum ( 1 dilim) yatmadan öncede ya kahvaltılık gevrek ve süt , meyve yada kuruyemiş yiyorum sizce çok ve sağlıksız mı besleniyorum ?

Kulübe başalyamıyorum maddi durumlardan dolayı şimdilik günde bi 10-20 şınav bi 15-20 dk koşu yapıyorum bazen okula giderken ve okuldan gelirkende 20 dk. yürüyorum okulda çok gezmem sınıfta dururum tek sıkıntım var göğüs ve karın bölgesindeki yağları eritmeye çözüm bulamadım birazda baldır bölgesi buraları eritemiyorum.

2. angelopoenarum

angelopoenarum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Konu güncel ve önemli lütfen ..

3. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    günde 3 tane poğaça yesen, en az 1800 kalori getirir. üstelik de içinde margarin falan var. direkt göbekte yağ demek bu.

4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    dışardayken hadi zorunluluktan yiyosunda evde niye poğaça türü şeyler yiyosun hergün anlamadım onun yerine güzel bi salata 2 tane yumurta kırsan daha güzel olur

Sayfayı Paylaş