Beslenme ve spor programım.Fikirlerinize ihtiyacım var!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Titi3 tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Titi3

Titi3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle merhaba arkadaslar.Yasim 25 kilom 58 ve boyum 1.57.Yaklasik 2 yil once bilincsiz bir sekilde 70 kilodan 45 kiloya kadar dustum.Bu isteyerek yaptigim birsey degildi yani zayif olmak ugruna sagligimi riske atmak gibi bir eylem degildi.Herneyse,hizli bir sekilde bile isteye kilo aldim fakat yaglanmaktan bi haberdim. simdi sporla beraber dusuk karbonhidratli bir diyete baslamayi dusunuyorum.Evde kendi imkanlarimla calisacagim.Dambil seklinde.Kardiyo olarak yuruyus ve bisiklet yapacagim.Ayrica dagcilik klubune kayit olmayi dusunuyorum.Amacim 5-6 kilo vermek ve yag oranimi dusurmek.Cokca motivasyona,Azca karbonhidrata ihtiyacim var:) Beslenme seklim:
    Kahvalti:
    -yulaf,yarim yagli süt ve seker orani az mevsim meyvesi.1 ceviz
    -veya 3-4 yumurta beyazi,salatalik,2-3 zeytin,3 yk lor peyniri
    -1 fincan yesil cay

Ogle:
    En sikintili ogunum cunku acikmiyorum.Acikmadan yersem aksama cok acikiyorum.boyle sacma bir durum iste.
    -100 gr haslanmis tavuk gogsu,salata,ayran

Atistirmalik:
    -5-6 tane cig badem

Aksam:
    -Izgara levrek,salata
    -ton balikli salata
    -brokoli,karnabahar haslama ve 1 kase yarim yagli yogurt

Yatmadan 2 saat önce:
    1 fincan bitki cayi,5-6 cig badem

Kardiyo ve agirlik calismam: Sabah ac karnina yuruyus-bisiklet /45 dk.
    -Aksam 5'er kiloluk dambillarla kol ve sirt calismasi.
    -100 Mekik (her hafta +15 ekleyecegim)
    -300 ip

Ben kendi programimi yaptim fakat ne kadar dogru ne kadar yanlis bilmiyorum.Birde l-carnitin onerdiler bana.Kucuk capli bir arastirma yaptim,kullanici yorumlarini da almak isterim.Fikir ve önerilerinize açığım,şimdiden teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş