Beslenme ve motivasyon ihtiyacı :)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Son bar bükücü tarafından 18 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Son bar bükücü

Son bar bükücü Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Abilerim kardeşlerim size kendimi tanıtayım öncelikle ben 16 yaşındayım ve emin olun durumum çok kötü ama. Bahanem yok spora başladığımda çok zayıf tım 60 kiloydum 83 kg ye kadar çıktım ve fazla kilo aldım göbek çıkmaya başladı ve 70 kiloya indim şu an clean bulk yapıyorum 75 kg ye kadar çok iyi bir şekilde çıktım ama artık zorlanmaya başladım beslenme için servis parası yemekhane parası hepsini spor için kullanıyorum su yu bile hesap la alıyorum 5 tl nin bile hesabını tutuyorum ve hedefim büyük bu spor hayatımda severek yaptığım tek iş ve bir yere varmak istiyorum biraz motivasyona ihtiyacım var günlük 250gram tavuk 200 gram yulaf 4 yumurta ve akşam 100-200 gram arası bulgur yiyorum diğer yediklerim akşam yapılana göre değişiyor günlük 100 gram proteini zor alıyorum ama hiç pes etmedim hiç bırakmayı bile düşünmedim neyse içimi dökmüş olayım inşallah konuyu doğru yere açmışımdır iyi forumlar

2. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    bir şekilde gelir elde etmen lazım şimdi işe girsen derslerin zayıflar yazın bir işe girmeni öneririm bu işi çok seviyorsan

Sayfayı Paylaş