beslenme-uyku kalitesi ve antrenman sıklığı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve george_bush tarafından 10 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. george_bush

george_bush Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    iş yoğunluğum dolayısıyla istediğim sıklıkta beslenemiyorum ve günlük ortalama uyku miktarım 6.5-7 saat arasında değişiyor. işe başlamadan önce haftada 5 idman yapıyordum fakat şu an haftada 3ten fazla idmanın bana yarar sağlamak yerine zarar vereceğini düşünmekteyim.siz ne düşünüyorsunuz bu konuda,sizce de uyku ve beslenmeyle hakkını veremeyecek durumda olanların az idman yapması daha mı faydalı?

2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Uyku düzenin çok anormal değil, günümüz iş temposunda çoğu kişi 8 saati bulamıyabiliyor ne yazıkki. 3 idman çoğu zaman yeterlidir bence ama uyuduğun zamana bakarak ilk önce dikkat etmen gerekenin beslenmen olduğunu söyleyebilirim. Tabi ben kendime göre değerlendiyorum belki senin bünyen çok farklıdır ancak bu şartlarda eğer beslenmen iyi değilse az imdan yap. Aksi takdirde devam et.

george_bush bunu beğendi.
  3. Roboroach

Roboroach Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    3 idman zaten yeterlidir.Kaslar dinlenirken gelişir unutmıyalım. Hergün aynı kas kütlesini yormanın bir anlamı yok.

Sayfayı Paylaş