beslenme programıma bilgi kişler bakabilirmi (fikir alışverişi)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Çağatay30 tarafından 25 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Çağatay30

Çağatay30 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    181 boyundayım 71 kiloyum zayıfım yasım 30 spor ara ara yapıyor bırakıyorum ama artık düzenli olarak yapma kararı aldım + bunların yanında suplement kombinasyon tavsiyesi verebilrminiz bu listye her zaman uyamıyorum maglum calsıyoruz vs gibi

Kahvaltıdan 30 dakika once

VİTAMİN C 1000 mg
    OMEGA 3 2 KAPSUL
    D3 1 KAPSUL
    Kahvaltı

ÇAVDAR EKMEĞİ
    YUMURTA (3 BEYAZ 1 SARI)
    ÇİLEK
    FISTIK EZMESİ ŞEKERSİZ ( MARKA, PURY )

2. ögün
    HİNDİ GÖĞÜS
    TAM BUĞDAYLI MAKARNA + 5GR ZEYTİNYAĞI
    MEVSİM SALATASI 5 GR ZEYTİNYAĞı

3. ÖĞÜN SPORDAN 1.5 SAAT ÖNCE

HİNDİ GÖĞÜS
    MEVSİM SALATASI 5 GR ZEYTİNYAĞı

ANTRENMANDAN 30 DK ÖNCE
    1 FINCAN ŞEKERSİZ SADE KAHVE
    BADEM

ANTRENMANDAN HEMEN SONRA
    MUZ ORTA BOY
    ÖĞÜN ANTRENMANDAN 1 SAAT SONRA

HİNDİ GÖĞÜS
    MEVSİM SALATASI 5 GR ZEYTİNYAĞI

Toplam PROTEİN(g)= 243 KARB(g) =307 YAĞ =87 KALORİ 2990

2. ayıyogi

ayıyogi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Protein bana fazla geldi.Ağırlının en fazla 2 katı yeterli bence.Ağırlık antremanlarından sonra öğün alımında çok bekleme.Onun haricinde gayet güzel bir program.

3. ferhat.54k

ferhat.54k Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    Protein biraz gereksiz fazla kalmis. Proteinden biraz kısıp karbonhidrata vermeni öneririm. Ayrıca yeteri kadar karbonhidrat alıyorsun zaten. Bu yüzden muza da gerek yok. Boşuna sulanmaya gerek yok. Bunları yaptıktan sonra vücut tepkisine göre değişiklik yaparisn

4. Alperen bayraktar

Alperen bayraktar Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Sabah kahvaltısında ki ekmeği çıkart. Ekmek çavdar da olsa tam buğday da olsa yememelisin. Fıstık ezmesi yemek yerine fıstığı alıp direk olarak tüket, en azından işlem görmemiş bir şey yersin. Sabah kahvaltısına bol yeşillik ile beraber salata eklemelisin. Öglen ise 300 gr et ile beraber sebze salatası olabilir. Ayrıca bunu kim yazdıysa o kişiye söyle ya antrenörlüğü bıraksın ya da bu işi yapmayı bıraksın çünkü kimseye kafasına göre ölçüm yapmadan c vitamini verilemez. En tehlikeli vitaminler arasında o. Ve hangi akılla proteini karbonhidrattan düşük tutmuş onu anlamadım. Vücudu büyümesinde karbonhidratın hiç bir etkisi yok. Sen bu beslenme ile ne ağır antreman yapabilirsin ne de vücut büyütebilirsin. Günlük en aşağı 3 lt su içmelisin. Kendimden örnek vereyim 1.83 boyundayım ve 82 kiloyum her gün tek bölge antremanı yapıyorum ve günlük max 200 gr karbonhidrat alıyorum ve min 500 gr sadece et tüketiyorum. Yumurta lor peyniri tohumlar falan dahil değil. Min 200 gr sebze tüketiyorum ve her sabah mutlaka salata oluyor.

5. OKR

OKR Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    C vitaminin zararli oldugunu gosteren bilimsel makale atar misin? Vucudun buyumesinde karbonhidratin yarari neden yok? Ben de ketojenin son kalelerindenim fakat dedigin sey tamamen mantiksiz ve zeka yoksunlugu iceriyor. Salata tuketilmeli ama sende yarayan baskasinda yarayacak diye bir kaide de yok. 2-3 ay spora gidip insta hesabi acan teyzelere donmeyin.

Beslenme programin gayet guzel fakat o miktarda proteinin bobreklerini yormasi olasi.

Fırında_Sütlaç bunu beğendi.
  6. Alperen bayraktar

Alperen bayraktar Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    İyi dene ve gör hiç bir gelişim elde edemezsin, anca yağ büyütürsün. İstersen fotografını çek hemen yükle bir de 2 ay sonra fotograf çek yükle. Bakalım hangimiz haklı gelecek

7. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    EĞER İLAÇ KULLANIYORSA FAZLA DEĞİL PROTEİN MİKTARI :) , YOKSA GÜNDE 250GR PROTEİN ADAMI DELİ EDER :) TABİ MBU KİLOYADA BAĞLI

8. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş