Beslenme Programıma Öneri

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Serdar Zengin tarafından 8 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Serdar Zengin

Serdar Zengin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Amacım kilo almak sizce programım nasıl ve yeterli mi?
    et pişirmeye vs. zamanım olmuyor bu yüzden et yok.
    4 yumurta 286 cal 25 gr protein
    2 cay bardagi lifalif 330 cal 12 gr protein
    100 tane yer fistigi 567 cal 26 gr protein
    2 tabak makarna 1465 (makarnanın besin değerlerine baktığımda düzgün bir sonuç bulamadım diyetkolikte 2 adet makarna besin değeri vardı yüksek kalorili olanı yazdım ama emin değilim yardım ederseniz sevinirim.) cal 40 gr protein
    2 su bardagi yarim yagli sut 200 cal 13 gr protein
    toplam cal 2848 116 gr protein
    kilo:68 boy:174
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Haziran 2019 ---
    yukarı+

Son düzenleme: 8 Haziran 2019
  2. Dramalı22

Dramalı22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle kolay gelsin beslenme düzenin tümü bu şekilde ise zor kilo alırsın .
    Sabahları yulaf ezmesi 100 gr sıcak su dökersin az beklersin sonra içine yer fıstığı ezmesi karıştırıın iyice 4 yumurta yersin süzme beyaz peynir en az 50 gr olmak kaydıyla ara öğün olarak kuruyemiş 1 çay bardağı öğle arası pilav ağırlıklı makarna az kilo aldırır ama tabi değişik seçenekte olabilir ama pilav ideal yanına 200 gr tavuk eti ayran içebilirsin
    Ara öğün yine 1 meyve ve 1 bardak süt
    Akşam yemeğinde pilav veya makarna olmadı bulgur ağırlıklı yanına yine et veya balık yatmadan öncede lor shake yapabilirsin gece boyu kazein protein etkisi yaratır
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Haziran 2019 ---
    Eğer kilo almanda yağ senin için önemsizse günde 200 gr cici bebe süt ve balla tüketebilirsin . 800 gr 7 - 8 lira olması lazım 4 günlük kullanıma uygun

Son düzenleme: 11 Haziran 2019
    Serdar Zengin bunu beğendi.
  3. Serdar Zengin

Serdar Zengin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Ben etsiz bir program yapmaya çalışmıştım ama olacak gibi değil zaman yaratıp et eklesem daha iyi olur dediğiniz gibi teşekkürler.Ben makarnayı protein oranından ve diyetkolik adli sitede makarnanın kalorisinin pilavdan yüksek gözukmesinden dolayı tercih etmiştim.

4. Dramalı22

Dramalı22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Etsiz beslenme olur ama protein acığın olmasından dolayı kaslı bir büyüme yerine yağlı büyüme olur . Makarna oranlarına gelince 1 tabak makarna gözüne büyük gelicek ve doydum diyeceksin ama pilav ince taneli olduğundan ne kadar yersen ye az gözükecek gözüne .

Serdar Zengin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş