Beslenme programım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve pourlemeritte tarafından 6 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. pourlemeritte

pourlemeritte Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba herkese. Öncelikle vücut tipimin skinny fat olduğunu belirteyim. Vücudum kesinlikle yağlı bel simidim oldukça rahatsız edici.

Yağ oranım yuyüz 13 kilom 71 boy 177

Beslenme programımda elbette ilk dikkat ettetti protein alımı oldu. Gunluk 150 gr değerini tuttuyorum. Fakat hocam gunluk almam gereken kalori 700 uzerine cuzerine cikmam gerektigini söyledi. Dolayısıyla toplam deger 2900-3200 arası olmali.

Esas sorun burda. Marketlerı karistirdim yagsiz bir sekilde nelerden karbonhidrat alabilirim baktım. Besin degerlerine baktigimda kepek ekmegi ve meyve suyu nektari olarak cevabı buldum.

Ama bir yandan da saçma geldi. Sonucta takip ettigim kimse bu iki ürünü kullanmıyor. Sebebini sormak istiyorum. Ve karbonhidrwt icin kolay yoldan bir oneri ariyorum.

Bir diger sorumda beslenmem de programım da çok az yağa verdim günlük 25 gr gibi bir deger bu dogru mudur yanlis mıdır?

Son düzenleme: 6 Mart 2018
  2. Cesurbey

Cesurbey Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Karbonhidrat ve kalori ihtiyacının bir bölümünü tam buğday ekmeği ile karşılayabilirsin.
    Öğünlere bölerek tüketirsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş