Beslenme Programım Yorumlarınızı Esirgemeyin :)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ibrahm1126 tarafından 16 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ibrahm1126

ibrahm1126 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sabit 08.00 / 16.00 İşte Çalışmaktayım. 1.72 Boy 73 Kg Yaş 22. Göbek Kısmında bacaklarda yağlanma belli oluyor yağ oranını hiç ölçtürmedim o yüzden net bişey söyleyemiyorum.3 4 sene önce bb ye merak sarmıştım ara ara gittim ama istikrarlı bir şekilde gidemedim.yanlış çalıştığım zamanlardı ve şimdi tekrar programlı bir şekilde başlamak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum.

Kalkış 07.30 3 Adet Haşlanmış Yumurta 1 Bardak Meyvesuyu Yada 100 Gr Yulaf Ezmesi 250 Ml Süt Yada Yoğurt Pekmez Yulaf Karıştırıp Yiyebilirim ( Yorumlara Göre Birini Tercih Edicem )
    Ara Öğün 10.00 50 gr Badem Ceviz Fındık İçi ( Herhangi Biri )
    Öğle Yemeği 12.00 Fabrikada Genelde Et Yemeği Çıkmaz :) Makarna Bulgur Pirinç Nohut Fasulye Tabldot Şeklinde Besleniyorum
    Ara Öğün 14.30 Diğer Ara Öğünle Aynı Tür Beslenme
    Akşam Yemeği 16.30 100-150 Gr Bulgur Yada Pirinç Pilavı İçine Lor Peyniri Yada Haşlanmış Tavuk Yada Bişey Bulamazsam 1 Adet Ton Balığı
    1 - 1.30 Saat Sonra Antreman
    Antreman Çıkışı 19.30 3 Adet Tam Yumurta 50 Gr Lor Peyniri Omlet 1 Bardak Meyve Suyu
    Yatmadan Önce Yarım Yağlı Süt 500 ml

Arkadaşlar şuanda düşündüğüm sistem bu ve haftada 4 gün Antremana gidicem Salı, Perşembe, Cumartesi, Pazar önerilerinizi bekliyorum taslak olarak kullanıcam bunu yorumlarınıza göre öğünleri değiştirebilirim her türlü değişime açığım yeterki mantıklı ve faydalı olsun şimdiden teşekkürler.

2. umut1319

umut1319 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Çalıştığınıda varsayarak beslenme iyi gibi gözüküyor ama yumurtalar tamsa onları 2 tam 4 beyaz seklinde değiştir pekmez yiceğin zamanda bir tatlı kaşığından fazla yeme ayriyeten meyve suyu ev sıkımı olsun hazır sakın içme genel olarak bunlarada uyarsan tartı ve aynadaki gelişimine göre tekrardan değerlendiririz hep birlikte

D2403 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ibrahm1126

ibrahm1126 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Neden Hazır meyve suyu önermiyorsunuz ?

4. umut1319

umut1319 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Şeker oranı çok yüksek ve çoğunda tadı ve rengi sağlamak için sağlıksız yapay ürünler var ama cappy tarzı %100 meyve suları biraz daha güvenli diyebilirim en azından içeceksen bile bunlardan iç

D2403 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş