Beslenme programım ve yağ yakımı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ksk132 tarafından 10 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ksk132

ksk132 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle herkese merhaba
    Uzun yıllardan beri forumda gizli bir üye olarak bulunuyordum aktif spor yapmadığım dönemlerde bile günlükleri keyifle okuyan biriyim. Şuan ise benim sizlere sorum olacak. Okuldan mezun olup aile evine dönmemle birlikte bu spora da tekrar dönüş yapmış bulunmaktayım.
    Çoğu kişide olduğu gibi okul yaşamımda beslenmeme dikkat edemeyip sağlıksız bir biçimde 65kilolardan 86kiloya kadar çıktım. Pandemi sürecinde ise herhangi bir diyet uygulamadım olabildiğince az yiyerek 74 kiloya kadar geriledim. Fakat bu şekilde kilo verdiğimden dolayı vücudumda rahatsız edici durumda yağlanma mevcut. 1 haziranda salona ve diyet programına başladım. Amacım önce 3 4 ay gibi bir sürede 68kg a gerileyip olabildiğince yağ yakmak. Daha sonrasında ise clean bulk'a yönelmek. Beslenme programımın doğruluğundan şüphelerim var. Kilo vermek, yağ yakma aşamasını en kısa zamanda tamamlamak istiyorum. Beslenme programım hakkında artısıyla eksisiyle, önerilerinizle değerli yorumlarınızı bekliyorum.
    Boy: 1.78
    Kilo: 74
    Omuz: 118
    Göğüs : 100
    Bel: 92
    Kol: 35

Sabah:
    2 yumurta
    50gr yulaf ezmesi,
    domates, salatalık
    Antrenman sonrası:
    200gr haşlanmış tavuk göğsü
    50gr kepekli makarna ( yağsız)
    Salata
    Akşam:
    200gr kırmızı et ( genelde köfte şeklinde)
    50gr bulgur pilavı ( zeytinyağlı)
    Az sebze
    Yatmadan önce:
    100 gr normal lor peyniri

Sayfayı Paylaş