Beslenme programım nasıl?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve regola5 tarafından 11 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. regola5

regola5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Satış danışmanı
    Merhabalar yaklaşık ben askerden önce 3 sene bu spor ile uğraştım ama yememe içmeme çokta dikkat etmezdim. Şimdi askerliğim bitti ve tekrardan 2 aydır devam ediyorum. Benim için bu sporun hayatımda önemi büyük hedefim de büyük.
    Beslenme programım şöyle
    Sabah
    5-6 tane yumurta yanında domates peynir üstüne hemen Pro gainer içiyorum iki ölçek
    Sabahtan akşama kadar ara ara sık sık sürekli pilav ve tavuk göğsü yiyorum yani iki saatte bir baya baya yiyorum.
    Akşam işten eve geldiğim de biraz pilav yiyorum 10 dakika sonra 2 tane aminoasit atıyorum sporuma başlıyorum.
    Sporum bitiyor eve gelip bir saat sonra tekrar baya pilav ve tavuk göğsü yiyorum üstüne bir daha Pro gainer. Biraz zaman geçince meyve yiyorum biraz yatmadan önce de iki tane aminoasit daha atıyorum. Günlük hep böyle devam ediyorum doğru mu gidiyorum yanlış mı gidiyorum bana öneri verirseniz çok sevinirim
    Askerden grlip spora başladığım da 80 kiloydum yağ kas ölçümü yaptırdım 1.6 kas almışım 1.7 yağ almışım ve 80 kilodan 83 kiloya çıkmışım. Su oranı da 1.0 göründü
    Yaşım 23 boy 1.80

2. regola5

regola5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Satış danışmanı
    burası baya övülüyor ama bir kişinin çıkıp yardım ettiği yok anlamıyorum sadece reklam amaçlı kurulan bir site sanırım

3. Ozyah

Ozyah Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Reklam Amaçlı Siteye 2009 Yılında Kaydolmuşsun Sen Düşün Hesabını Yap.. Görülmemiş Olabilir Konun Ki Çok Detaysız Yazmışsın Bi Yumurta Pilav Tavuk Yazıyor Öncelikle Amacın Ne Kilo Almakmı Vermek mi Kas Yapmak mı ? Bunu Bir Belirt Ona Göre Yardımcı Olalım Gainer İçiyosun Çok Bilinçsiz Değilsen Onun Kilo Almak İçin İçildiğini Bilirsin Amino Asit Almak Yerine Yeni Başladıysan Tekrardan Kreatin Yada P.tozu Alabilirdin Daha Faydalı Olurdu Sana Biraz Daha Gelişince Amino Alırdın. Sadece Pilav Tavukla Vücut Gelişir Belki Ama Ne Kadar Sağlıklı Olur Muamma Vitamin Minarelde Lazım Süt ve Süt Ürünleri Tüket Meyve Tüket Bol Bol Sebze Tüket Şuan Tek Pilav Tavuk Yumurta Çok Tek Tip Bir Beslenme Sağlıklı Olmaz.

4. regola5

regola5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Satış danışmanı
    Öncelikle yardımınız için teşekkür ederim. Yardıma ihtiyacım olduğunda ikinci kez yardım edecek kimse yokmu dedikten sonra birinin yardım etmesi Üzüyor sadece.
    Konumuza gelirsek amacım iyice çokça büyümek ve güzel bir vücuda sahip olmak. Spor hocam beslenmene böyle devam et dedi birde bana Pro gainer ve aminoasit aldırdı internetten kullanıyorum.

5. Ozyah

Ozyah Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1.80 Boya 83 Kilo Biraz Fazla Kendimden Biliyorum 82 Kilo 1.80 Boyundayım Definasyondayım Bence Gaineri Kullanma Gainer Hammallık Boşuna Günlük Kalorilerini Doldurur. Yemek Kadar Güzel Bişey Varmı Hayatta Ya Gainerde 700 800 Kalori Alcağına Onu Yemekten İçmekten Al Emin Ol Daha Ucuz Daha Sağlıklı Daha Ve Daha Keyif Verici Olur Sana. Dediğim Gibi Vitamin Minarelleride Düşün Anladığım Kadarıyla Gerekli Karbo Ve Proteini Alıyorsun Düzenli Doğal Sağlıklı Beslenirsen Çok İyi Sonuçlar Alırsın..

6. regola5

regola5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Satış danışmanı
    Bu arada 88.500 kilo oldum 83 eski kilomdu. Bir ayda 3 kilo aldım. Kaan iyice şişeceğiz sonra iyi bir diyet yapıp sonuçlarını alacağız dedi. Bir ayda 1.6 protein 1.7 yağ almışım. Su oranı da 1.1 çıktı. Dediğim gibi tek amacım iri ve güzel bir vücuda sahip olmak. Siz söyledikten sonra artık günde bir muz veya bir elma yiyorum onun haricinde fındık fıstık yemeye başladım. Gainer de aldım artık o parayı ödedim ustam başladım bitsin değil mi az kaldı zaten

7. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz, acaba konunuzu doğru bölüme açmış olduğunuzu düşünüyor musunuz ki cevap alamadığınız için rahatsızsınız? Ayrıca konunuza elbette yardım edilecektir doğru bölümde açtığınız sürece fakat herkes o an uygun olmayabilir, görmeyebilir. Ayrıca size fikir verebilecek onlarca başlık,yüzlerce yorum da mevcut. Bu spor için nacizane iki tavsiyem sabır ve araştırma :) (Başlığınızı doğru bölüme taşıyorum,önceki bölüm:Yemek Tarifleri)

8. regola5

regola5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Satış danışmanı
    Teşekkürler

HG! bunu beğendi.
  9. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Bu beslenme ile gelişirsin ama sağlık sorunların çıkar. Biraz sebze falan ye. 1 domates 20 kalori falan. Pilav tavuğun yanında domates biber falan koy. ıspanak marul vs de koy programına. Balık yağı almanıda öneririm faydası oluyor her açıdan.

10. Ozyah

Ozyah Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yahu Tabiki Para Verdin Çöpe Atıcak Halin Yokta 88 Kilo Olduysan Belli ki İştahın Var Sencede Yapay Bişeyden Kalori Almak Yerine Onu Güzel Güzel Doğal Yiyerek Almak Daha Sağlıklı Ucuz Ve Keyifli Değilmi Yerinde Olsam İlla Destek Alıcaksan Protein Tozu Al Karbonhidrat Her Şekilde Kapatılır Az Olsada Erimezsin Korkma Mühim Olan PROTEİN. Tek Tipte Beslenme Üstteki Arkadaşın Dediği Gibi Domates Salatalıkta Kalori Yok Azcık Yeşillik At Biberiye At Meyve Sebze Tüket En Basit Hastalık Kabız Olursun Böyle Çeşitli Beslen İyi Sporlar..;)

Sayfayı Paylaş