Beslenme programım hakkında tavsiye lazım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Juricho tarafından 25 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Juricho

Juricho Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    S.aleykum abilerim kardeşlerim , fitness'la bayadır uğraşıyorum ama sürekli ara veriyordum. Son 3 haftadır baya uğraşıyorum bırakmayada niyetim yok , size beslenme programımı yazıcağım eksik veya fazla birşey varsa tavsiyelerinizi seve seve dinlerim üniversitenin salonunda çalışıyorum danışacağım pek kimse yok
    Yaş 20 boy 190 kilo 75

Sabah: 50 gram beyaz peynir, 3 yumurta, 1 bardak süt
    Öğlen:1 kase pirinç pilavı, 1 kase yoğurt ,3 yumurta,1 bardak süt
    Ara öğün(antrenmandan önce):160 gr ton balığı,soğuk çay
    Akşam:160gr ton balığı,1 bardak süt
    Yatmadan 3-4 saat öncede 3 yumurta :)

Birde bu şekilde gidersem hacim kazanabilir miyim? Fazla bi kalori tüketmiyorum yani

Antrenmanıda haftada 3 gün yapıyorum

2. kralpasa

kralpasa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Soğuk çay yüksek ihtimal şu lipton un ice teaları yada didinin ice tealarından biridir onu içmemeni tavsiye ederim şeker var çünkü onun yerine su tüketebilirsin örnek beslenme olduğunu var sayıyorum hergün aynı besinleri tüketmiyorsundur umarım ki ton balığını uzmanlae hafta da en fazla 3 gün tüketilmesinden yana programında hemen hemen hiç karbonhidrat yok bu şekilde kilo alamazsın senin en az bi 10 kiloya ihtiyacın var sabahları yulaf tüketmeni öneririm ayrıca kuruyemiş de tüketmeni önerebilirim içindeki yağlar faydalı yağlardır benim ile aynı boydasın ben 83 kiloyum bu kiloya 67 kilodan geleim ve kuruyemiş gibi bir nimetin senin benim gibi sporcular için bulunmaz hint kumaşı olduğunu anladım 150 gr geçmiycek şekilde hergün tüketebilirsin antrenmandan 2 saat önce ve antrenmandan sonra karbonhidrat almaya bak protein i de biraz arttırabilirsin ama şuan yeterli görünüyor

3. Juricho

Juricho Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam ton balığını aynen 3 gün tüketiyorum. Birde bende göbekde var hafif , gitmesi için aynı programa devam etmeli miyim birde karbonhidratı arttırsam o yağlar daha zor gitmez mi ben enerjimi karşılayacak kadar tüketiyorum

4. Juricho

Juricho Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sabah kahvaltısına yulaf ezmesinide ekledim biraz zor buldum ama :) konuyu düzenlemeyi bulamadım mesaj olarak ekliyorum

Sayfayı Paylaş