Beslenme programım hakkında görüş istiyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve BY17RDFC tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BY17RDFC

BY17RDFC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SABAH : 5 Yemek kaşığı Yulaf Ezm. + Süt
    50 gr Lor peyniri ve 5-10 zeytin

ÖĞLE : Okulda ne çıkarsa (Öğrenciyim :))

FİTNESS :
    Öncesi ; 1 Bardak Kahve + Yarım Greyfurt
    Sonrası; 2 Muz + Süt

AKŞAM : 250 gr Tavuk Göğsü
    1 tabak Pilav

+3 SAAT : 8 Yumurta
    (2 tam + 6 beyaz)

YATARKEN : 120 gr Lor Peyniri

1891 Kcal
    160 gr + Protein
    35,9 gr + Yağ
    142 gr + Karbonhidrat toplam besin değerleri

Arkadaşlar 1.81 boyundayım , 83 kiloyum , %17 - 18 yağ oranım. 4 Aydır Fitness yapıyorum , birkaç gün önceye kadar beslenmeme bu denli dikkat etmiyordum. 5 yumurta , tavuk göğsü , pilav ye , yatmadan lor ye , fıstık ezmesine saldır (yağlı yağlı) , yer fıstıklı çikolata , ekmek vs vs. saatine , öğününe , yağına bakmadan tüketiyordum. Büyüme oranım güzel ama göbeğimde gitgide büyüyordu , bacaklarımda yağlanma arttı , göbeği içime çekersem okey 4 aylık emek burda , ama göbeği saldığım anda hobaaaaaa :D Neyse Kısa keseyim , Program bu amacım (MÜMKÜNSE , görüş bildirirseniz sevinirim ! ) Yağ oranımı düşürerek , hacimlenmeye devam etmek YANİ 83 kilo güzel ama Karın kaslarımın gözüktüğü ( Lazar gibi olsun demiyorum :) ) bir 83 kilo istiyorum. ? ? ?

Buna göre Programım nasıl ? Artıları , eksikleri nedir ? Yeterli mi , değilmi ? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Ayrıca Takviye Supplement vs kullanmıyorum bilginize. Şimdiden TEŞEKKÜRLER ! :)

2. merhaba

merhaba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    yazılım
    Yer:
    istanbul
    antrenman oncesi karbonhidrat alirsan daha iyi olur. antrenman sonrasinda sut degil de basit seker veya protein yuklemesi yapmalisin zira kas yikimindan oturu vucuda gereken enerjiyi veya proteini saglaman gerekiyor. sut casein icerdiginden vucutta emilimi uzun surer, ihtiyacin olan proteini saglayamayabilirsin.
    not: oglen ile fitness arasindaki saat farkini anlayamadim.

Sayfayı Paylaş