Beslenme Programım doğrumu bilemedim Tecrübeli Arkadaşlar Bakar mısınız?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve XANTY1 tarafından 11 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. XANTY1

XANTY1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar bodyforumtr ,
    Ben vücut geliştirme sporuna yeni başladım.Boyum 1.80 kilom 73 (ilk hafta 75.7 idi yani 2.7 kg verdim). Antremanın ilk 15 dakikasında cardio yopuyorum (rampa : 4 , hız 10 koşu) daha sonrasında 60 veya 90 dakika kadar o günkü kas geliştirme programımda ne varsa onu çalışıyorum.Amacım yağ oranımı biraz daha yağ oranını düşürüp ; güzel , fit bir vücut elde etmek.
    yurtta kalıyorum ve kendimce bir beslenme programı oluşturdum araştırarak ama doğruluğunu bilemiyorum.Bana zararı dokunan şeyleri varsa lütfen yazabilir misiniz ?

Program ;

Sabah 9.30 da kalkıyorum ve yarım domates + yarım salatalık + 4 yumurta beyazı
    Saat 10.30'da yaklaşık 80-100 gram yulafla muzu karıştırıp yiyorum.
    Saat 11.30'da 200 gram lor peyniri yiyorum(kebir lor peyniri biraz tuzlu ve yağlı ama ancak bunu bulabildim) - MAKROLAR ; 100 GRAMDA 20 GRAM PROTEİN , 5 GRAM YAĞ , 3 GRAM TUZ loruda yedikten sonra antremana gidiyorum.

Antremandan gelince yine bir 200 gram lor peyniri daha yiyorum.
    Haftada 2 gün antremandan 60-80 dakika sonra derya ton balığından 1 konserve yiyorum.(diğer günler genelde lordan başka bir şey yemiyorum yanına birde portakal ekliyorum yurtta kalıyorum tavuk göğsü falan yapabilme şansım yok)

Ve akşam ikinci öğretim olduğum için derse gidiyorum.Gelince yemekhaneye geçiyorum ve tavuk yemeklerine bakıyorum.
    Haftada bir gün haşlama tavuk oluyor onu kesin alıyorum.Diğerleri tavuk yemekleri oluyor haliyle yemekhane olduğu için biraz yağlı oluyor(tavuk güveç , tavuk sote , tavuk söğüçleme , fırında tavuk)
    Bu tavuk yemeklerini yerken sulu kısmını yemiyorum aralarından tavukları alıp yiyorum ve yanında yoğurt ve ayranıda götürüyorum bazen ise salata :)

Saat 21.00 - 23.00 arası 300 ml süt -, 80-90 gram lor yiyorum ve yatıyorum genel olark böyle geçiyor

Ama böyle beslenmekten emin değilim.Sizce ne yapmalıyım veya neleri yanlış yapıyorum açıklarsanız sevinirim.

Sağlıcakla kalın :)

2. XANTY1

XANTY1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    konu günceldir

Sayfayı Paylaş