Beslenme Programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Batikan53 tarafından 18 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Batikan53

Batikan53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba , uzun zamandır siteyi takip ediyordum fakat üye olmamıştım ama üye olmaya karar verdim.
    Şikayetimden bahsetmek istiyorum izninizle , yıllardır futbol oynadım geçen seneye kadar futbolcuydum ta ki sakatlanana kadar. Sakatlığımın ardından yavaş yavaş yağlanmaya başladım desem yeridir. 20 yaşındayım 1.81 boyundayım 77 kiloyum . Karın ve bel bölgemde yağlanmalar var . Güzel bir ( diyet mi olur artık bilemem ) programla bunlardan kurtulmak istiyorum . Beslenme programı konusunda acemiyim kısaca bir programa ihtiyacım var .Ayrıca 10 gün içinde spora tekrar başlayacağım , yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler..

2. Rastafania

Rastafania Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Low carb diyetini öneririm internetten araştırabilirsin çeşitli varyasyonları var spordan kastın nedir fitnessmı

3. Batikan53

Batikan53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet evet fitness

4. Rastafania

Rastafania Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Eğer bir salona yazılmayı düşünüyorsan kompleks bir yapı tercih et maddi durumun el veriyorsa havuzu fitness salonu stüdyosu içinde spinning seansları olan bir yer bulursan yağ yakımına yardımcı olacak ekstra kardio aktivitelerini yapma şansın olur yani uzun lafın kısası yediğin öğünlerde 100 gr ın içindeki yağ oranı 10 gr ı geçmesin ve kardio yapmalısın :)

Sayfayı Paylaş