Beslenme programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve zenyxia tarafından 19 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. zenyxia

zenyxia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Selam arkadaşlar. Beslenme programım nasıl yorumlar mısınız? Kahvaltıyı spordan 2 saat önce yapıyorum beyaz ekmekle muzu antrenmandan 1 saat önce diğerlerini 2 saat önceden yiyorum. Öğle yemeği antrenmandan gelince hemen sonra. Akşam yemeği saat 8 gibi. Sütü de yatmadan önce. Toplamda 3100 kalori yapıyor. Yaş 25 boy 180 kilo 74.

fit1.JPG fit2.JPG fit3.JPG

2. Richarlison

Richarlison Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Kilo almak icinmi yoksa yag yakmak icinmi bu

3. zenyxia

zenyxia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Dirty bulk yapmak içindi ama vazgeçtim clean bulk yapmaya karar verdim o yüzden ekmeklerin hepsini çıkardım insülini zıplatmaya gerek yok diye düşündüm. Yatmadan önce sütte içmeyeceğim. Ama sütün yerine insülini zıplatmayan kazein türü protein olabilir bilmiyorum. Yenisi böyle buna göre yorum yapar mısın?

fit7.JPG fit8.JPG fit9.JPG

4. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    yumurta ile çorba ile ton balığı ile kilo alabilir misin bilemedim ? Hiç ana öğün yok beslenme programında.
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Şubat 2019 ---
    Sanki ana öğün olarak tavuk veya et eklenmesi gerekir gibi.

5. zenyxia

zenyxia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Önemli olan alınan kalori miktarı diye biliyorum. Hesaplayınca clean bulk için 2900 kalori almam gerektiği çıktı. İlk bakışta dediğin gibi görünebilir ama bence besleyici bir program. Tavuk ve et konusunda haklısın zaten ara ara günde 2 ton balık yerine 1 tavuk/et sote 1 ton balık olarak ayarlayacağım. Çorba yoktu aslında listede ama sen söyleyince mercimek çorbası geldi aklıma hiç de fena olmaz aslında :)

Sayfayı Paylaş