Beslenme Programı Yaparmısınız

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve orsak26 tarafından 21 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. orsak26

orsak26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Eskişehir
    Meraba Arkadaşlar ben 15 yaşındayım kaslarım çok zayıftı body e başladım 2 ay önce sadece kol çalışıyorum fotograflarımıda koyucam önerileriniz neler .

Kilom : 66 Boy : 1.76 Gögüs : 86 Bel : 83 Kalça : 86

Ben Karın Kası Ve Gögüs yapmak istiyorum kollarımı salonda geliştiryorum evde mekik olsun birsürü karın hareketi yapıyorum . boş zamanlarım öglen 2 ile akşam 6 arası beslenme programı ve yagları yapmak için kardiyo porgramı istiyorum bisikletim var ipim var 5 ay gibi bir zamanım var . Herşeye Hazırım bench_O

2. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    gerçekten komiksin hiçkimse sana 0 dan bir kardiyo veya beslenme programı yazamaz. Ayrıca salona gidip sadece kol çalışan zihniyetle de bir yere gelinmez.

3. orsak26

orsak26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Eskişehir
    1 - Kol Derken Omuz Kanat gögüsden bahsediyorum sadece kol çalışma sebebim askeri lise sınavlarına girecegim ondan yoksa öyle bir zihniyetim yok sadece yaza baklavalarla girmek istiyorum .
    2- arkadaşım ne yapacagımı bilmiyorum baştan başa bir progrm degil öneri olarak .

4. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Diğer yaza baklavalarla girersin ancak bu yaza kadayıflarla bilen giremezsin,bu spor emek isteyen bir spor 1-2 ayda olan birşey değil,sitede mevcut bölümleri araştırmanı tavsiye ederim okudukça bilgin artar ve programını düzene sokmaya başlarsın.Ayrıca yaşın 14 daha ergensin 3 sene daha bekle bu spor için.

Sayfayı Paylaş