Beslenme programı hakkında yardım istiyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve can3509 tarafından 4 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. can3509

can3509 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle herkese merhaba aranıza yeni katıldım
    boy:178
    kilo:73
    antrenman programı:haftada 5 gün ve 3 aydır yapıyorum amacım vücudumu hacimlendirmek tabiri caiz ise şişirmek :)
    Sevgili abilerim ve arkadaşlar gittiğim spor salonunda hocalar pek anlamıyor beslenme programından hoca olduklarıda şüpheli konuyu uzatmadan beslenme programımı yazıyorum eksiklerini yanlışlarının düzeltilmesini rica ediyorum sizden
    sabah: 4 yumurta beyazı küçük dilim yağsız peynir ve küçük bir dilim ekmek
    ara öğün:1 adet ton balığı
    öğlen:250 gr tavuk göğsü ve 250 gr makarna
    2 saat ağırlık çalışıyorum ve başlamadan önce ne kadar doğru bilmiyorum fakat küçük paketlerden meyva suyu içiyorum
    ara öğün(spordan çıktıktan 45 dakika sonra civarı):1 adet ton balığı
    akşam(ortalama spor bitiminden 2 saat sonra): 250 gr tavuk göğsü ve 250 gr makarna
    ve gece uyumadan 2 saat önce civarı yarım litre süt içiyorum
    günlük protein toplamı:228 gr civarı
    günlük karbonhidrat toplamı:350-400 gr civarı
    yorum ve görüşleriniz için teşekkür ederim

2. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    vucuda saglıklı hıc yağ sokmuyorsun yumurta sarısı en az 2 tane ekle sabah oglen salatana zeytınyagı ara ogunlerde kuruyemıs kesınlıkle koy bu kadar protein fazla kılo alamazsın daha cok zayıflarsın 2.cisi 2 saat antremanda vucudun yıkılır 1 saatı sakın gecırme sabah yulaf ekle ekmekte az karbonhidrat var

stefan35 bunu beğendi.
  3. can3509

can3509 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    teşekkür ederim yorumun için ozaman yumurtaları sarısıyla beraber yiyip arayada kuyuyemiş eklediğim zaman daha iyi olur sanırım ? bu arada eklemeyi unuttum çok cabuk kilo alıp veren bir bünyem var 85 lerden 68lere 1 bucuk ayda inmişğilim var :)

Franquez bunu beğendi.
  4. Ozyah

Ozyah Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sağlıklı Olmaz O Kadar Hızlı Kilo Alıp Vermek Bence Franquez Doğru Söylüyor Sağlıklı Yağlardan Kat Diyetine 2 3 Tane Yumurta Sarısı Yiyebilirsin Sabahları Yulaf Ezmesi Süt Veya Yoğurda Katıp Yiyebilirsin Ekmeği Kes Bence Kaliteli Karbonhidrat Al Hep Makarna Yeme Bulgur Makarna Haftada Birde Beyaz Pirinç Ekle Ton Balığını Çok Sık Tüketmeni Önermem İçindeki Civadan Dolayı İmkanın Varsa Canlı Balık Ye Konserve Değil. Proteini Çok Arttırmak Çok Sağlıklı Değil Kilo Başına 1.4 Veya 2 Gram Arası Almak En Sağlıklısı Fazlası Pahalı Olarak Yağa Dönüşecek Vücudunda Kalorini Hesapla Makrolarını Böl % 30 Karb %40 Protein %30 Sağlıklı Yağ Gibi Atıyorum Kendine Uygun Olanı Seç Ve Ona Yönel Bence Herşeyden Azar Azar Hep Proteine Yüklenirsen Sağlıklı Olmaz.

5. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    adım geçmiş son 4 gündür aşırı bozdum 4 gündür sabah ogle makrolarım normal aksam yemeklerım hep cheat oldu ve bu gecede mısafırlıkte pogca borek kozalak pasta yaş pasta cıkolata aşırı bı cerez yedım bulkta lazım böyle kılo almam gerek salı günü aksam yemegınd ebı oturusta sadece yiyecek olarak 4000 kalori aldım yazıyo bak sayfada gorursen oku:)

6. Ozyah

Ozyah Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sende Nasıl Bünye Var Bu Forum Çözebilmiş Değil :D Şaka Bir Yana Bu Sıralar Bende Çok Disiplinli Değilim Proteini Tamamlıyorum Ama Malesef Diğer Makrolar Kaçabiliyor Ama İdmanlar Çok Verimli Gitmeye Başladı Ben Define Olduğum İçin Öyle 4000 Kalori Falan Hiiiiiç Gözüm Görmüyo Ben Gram Gram Tartar Hesabını Yapar Öyle Yerim :):)

7. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    göm gitsin ben bulktayım 75e kadar devam dirtye yapıyom ara sıra sımdı 1 tam bugday ekmegı 2 ton balıgı salca peynır gomdum 2 tabak makarna tavuktan sonra:D

Sayfayı Paylaş