beslenme programı ektomorf vucut

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve dlxattack tarafından 5 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    merhabalar zamanında bu sporu 2 sene aralıksız duzenlı yaptım cok guzel sonuclar almıstım zor kılo alırım dıyordum sonra ise hep ara vere vere 2 ay aralar 5 ay aralar ıle ıyıce vucudumu bozdum son zamanlarda vucudum skınyy fat denılen hale donmeye basladı ıyıce beslemeyı bozup gunde 3 ogun fastood yıyıp su bıle ıcmeden yasayarak sporun s bıle gecırmeden son 2 haftadır spora baslayıp beslenme programımı su hale getırdım

sabah 3 yumurta haslama ustune yulaf ezmesı yarım yaglı sut ıle
    oglen yemegı pılav ve tavuk sote haslamayı tavada kavurup
    ara ogunlerde fıstık fındık cevız muz vb degısıyor
    spordan sonra yıne oglen yemegı ıle aynı

gazlı ıcecegı bıraktım tamamıylen sadece su ıcıyorum cok arada sırada ıce tea ıctıgım oluyor beslenme programım sızce nasıl su tavuk konusunda cok az yag ıle tavada yapabılır mıyım bır de sabahları yumurtayı cok az yag ıle lor peynırı ıle tavada kırsam ne zararı olur o yag ıle pısırmenın bılenler cevaplarsa sevınırım herkese ıyı gunler
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Haziran 2016 ---
    bu arada 175 boya 72 kıloyum kollar ıse 31 cm zamanında ılk basladıgımda 31 cm kol 175 boy 60 kıloyken vardı ılerledıgım zamanlarda 175 boy 65 kıloda 34 35 cm olcu 175 boy 70 kıloda 37 cm olcu gormustum yıne aynı derecede vucut cok yaglı durmuyor ama kambur durup kendımı sıktıgımda sadece az bır sey karın kası goruyorum

Son düzenleme: 5 Haziran 2016

Sayfayı Paylaş